Wpis z mikrobloga

@mrgruszka: Ale pijesz do mnie co najmniej jakbym zhakowała tej pani komputer i wyciągnęła jej prywatne zdjęcia, po czym wrzuciła na mirko. Ja tylko repostuję to, co znalazłam w internetach, tak więc luz plz.
  • Odpowiedz
@pieczarrra: Te komentarze starszych Halinek to jest w ogóle kopalnia raka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wchodzisz pod coś, co jest samo w sobie w miarę śmieszne, a tam komentarz w stylu "No a jak ,he he he pozdrowionka:)))))"

Czasami śni mi się ustawa, która podzieli internet na dwa osobne światy: ten dla umiejących pisać i czytać i ten drugi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@mambalaga: Ja tam wole rozmowy rodziców z dziećmi w komentarzach pod zdjęciami ^_^

T:Seba tylko nie upij się tym piwem hehe
S:Dobrze tate
T:No i w końcu byś jaką panne przyprowadził a nie się z koleżkami szlajasz_
  • Odpowiedz
@jogurttruskawkowy: Ale właśnie skisłem XD Przypomniał mi się tekst z Facebooka. Znajomy (wtedy level 20) dosyć dobrze dogadywał się ze swoim tate i tenże tate miał konto na fejsie, z którego dużo i chętnie korzystał. I taka akcja: po jakiejś popijawie w plenerze znajomy wstawia przyzwoite zdjęcie z zacną koleżanką, która miała duże... płuca ( ͡° ͜ʖ ͡°) On płaskoklates i ogólnie bardzo szczupły koleś.

Jej
  • Odpowiedz