Wpis z mikrobloga

Mirki mam wielką ochotę na kupno wypasionego PC specjalnie dla nowego #wiedzmin . Problem w tym, że ta moc po przejściu Wieśka trzeciego właściwie nie zda mi się na nic. W tej chwili mam dwie konsole i rzadko kiedy którąś z nich włączam (PS3 nawet rzadziej niż raz na dwa miesiące), na PC gram falami ale też bardzo rzadko. Nie zmienia to faktu, że bardzo mi się wkręciło hype na "Dziki Gon".

Zazwyczaj bez problemów przychodzi mi przeczekanie premiery gry, wyjście nowej generacji sprzętu i kupienie czegoś "w sam raz", teraz to niemożliwe i dostaję #!$%@?, bo logika mi podpowiada, że kupowanie kompa za ponad 4k to wyrzucanie kasy w piach, a jakiś diaboł za uszami szepcze: kup, kup - przecież chcesz. Co robić? Co robić? CO ROBIĆ? D: D: D: D: D:
Może posprzedawać stare konsole i gry by przynajmniej złagodzić wydatki? Albo szarpać się tak aż do premiery nowej generacji kart graficznych od AMD i dopiero wtedy kupić?
#pcmasterrace #consolepeasants #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #wysokarozdzielczosc
Endrius - Mirki mam wielką ochotę na kupno wypasionego PC specjalnie dla nowego #wied...

źródło: comment_sNN2vhbrJ3TjJdYlSgMRpSjkkSQM12dd.jpg

Pobierz
  • 19
@Endrius: czym roznia sie dzisiejsi gracze od "oldschoolowcow" nowi gracze maja juz taka maniere i tak wbite do lba ze gra bez full HD bez ultra - TO JUZ NIE JEST GRA - nie rozumiem tych ludzi ale to wina dzisiejszych tworcow ubisoft, eagames i reszte tego mainstreamu ktorzy tworza tasiemce a ludzie sie tym jaraja :) na kompie za 2000 zl spokojnie pograsz w wiedzmina i gta 5 na srednich-wysokich
@Reinspired:
Ależ ja mam całkowitą świadomość tego, że mi się poprzewracało. Do tej pory byłem zwolennikiem Twojego podejścia, ale ci ludzie z cdp tak się namęczyli, żeby to wszystko współgrało i jakoś w przypadku tej gry grafika stała się częścią jej doświadczenia, choć liczę głównie na fabułę. Tak jak patrzysz pełen zachwytu na piękny artwork, tak tam się podziwia zamki, grody i zachody słońca...
@doenutt: @Reinspired:
Tak się też zastanawiam czy by nie zebrać gratów, których od lat nie jestem w stanie zebrać się i sprzedać, zapakować w auto i pojechać z tym wszystkim na niedzielną giełdę. Może i wilk byłby syty i owca cała jeśli coś sprzedam... Mam tendencje do chomikowania raz kupionej rzeczy. Dlatego obawiam się opcji kup i sprzedaj po przejściu.

@nofink:
W Wieśku drugim sterowanie z pada było troszkę
@Endrius: opcją dla Ciebie może być sprzedaż mocy obliczeniowej przez sieć. Np bierzesz i inwestujesz sobie jeszcze w 3ds maxa i oferujesz swoją moc obliczeniową tym, co mają słabe komputery. Jaki z tego profit - nie wiem, ale znam takich, co z tego zarabiają.