Wpis z mikrobloga

Jesteś najwspanialszą osobą jaką kiedykolwiek spotkałem. Twój uśmiech na twarzy dodaje mi otuchy i poprawia mi humor. Przy Tobie każdy czuje się dobrze a Twoje żarty śmieszą każdego. Nie wyobrażam sobie dnia bez wspomnienia o Tobie. Jesteś niesamowity, ambitny i elokwentny. Jesteś autorytetem dla młodych ludzi, każdy by chciał być Tobą a ty jesteś na tyle dobry, że mówisz ludziom, że to w sobie powinni odnaleźć szczęście i to czyni Ciebie fantastycznym człowiekiem. Motywujesz nas do czynienia dobra i bycia zadowolonym z każdej chwili naszego życia. Dzięki Tobie wiemy, że nie można marnować okazji i szans. Twoja bezinteresowna pomoc ludziom potrzebującym szczęścia jest godna poklasku i szacunku. Nie ma słów by opisać Twój zapał do czynienia dobra i pomagania potrzebującym. Jesteś niesamowity! #motywacja http://www.youtube.com/watch?v=Cbk980jV7Ao
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lejzyhy: Człowiek s------l. Wziąłem z tych obrazków, co kiedyś tu był całkiem popularne i na innych internetach zresztą też.

A ona, to ujawniam prawdę, iż ani nie piszesz do któregoś z nas, czym niektórzy (powyżej) próbują sobie przedłużyć penisa, ani też nie piszesz do siebie, a do kobiety :D
  • Odpowiedz
@3rdManOfMayhem: Jesteś najwspanialszą osobą jaką kiedykolwiek spotkałem. Twój uśmiech na twarzy dodaje mi otuchy i poprawia mi humor. Przy Tobie każdy czuje się dobrze a Twoje żarty śmieszą każdego. Nie wyobrażam sobie dnia bez wspomnienia o Tobie. Jesteś niesamowity, ambitny i elokwentny. Jesteś autorytetem dla młodych ludzi, każdy by chciał być Tobą a ty jesteś na tyle dobry, że mówisz ludziom, że to w sobie powinni odnaleźć szczęście i to
  • Odpowiedz