Wpis z mikrobloga

@Laserade: dzień tolerancji to by się przydał dla takich ludzi jak ty, którzy z jednej strony pluja jadem w stronę osób o odmiennej orientacji by za chwilę grzecznie przyjąć komunię świętą w kościele jak osoba która przecież nic złego nie robi... Super miłosierdzie kolego, twój bóg pewnie jest z ciebie dumny
@steemm:

No patrz, HIPOKRYTO ... drogi lewacki oszołomie, podobno lewactwo walczy ze stereotypami i szufladkowaniem, A TY DOKŁADNIE TO ZROBIŁEŚ. Na podstawie stereotypoqi uprzedzeń do katolików ZASZUFLADKOWAŁEŚ mnie jako jednego z nich. Bo kto nie odpowiada twojej wizji swiata, ten automatycznie "katol".

Tak sie sklada, ze jestem ateistą, HIPOKRYTO.
Ostatnia komunie przyjalem ponad 15 lat temu ...

Jak żałośnie i nienawistnie brzmi przy tym ten fragment:


przecież nic złego nie robi...
@steemm: aha, czyli nie masz zadnego kontrargumentu i dlatego do niczego sie nie odnosisz ? :)

Typowe.

To przeczytaj w takim razie. Jestem ateistą, a na podstawie stereotypów zarzucasz mi bycie katolikiem.

Zreszta czego ja oczekuje po lewaku, przeciez wiadomo, ze te kilkanascie linijek tekstu przekracza twoje zdolnosci intelektualne.

Do lewactwa trzeba mowic prostymi hasełkami, równoważnikami zdania, jak "tolerancja", "otwartosc" itp.
Wytlumaczyc czemu tolerancja jest zlym zjawiskiem to juz za trudne
@steemm: "typowym polakiem" no znowu stereotypy motzno.

Jestes uprzedzony i przepelniony nienawiscią.
I nie "kto sie nie zgadza", tylko jestes lewakiem po prostu, nie wypieraj sie.
I jeszcze mnie ateiste probowales pojechac wyuczonymi na pamiec od lewicowych guru tekścikami o Bogu pocisnąć, a tu zonk ...
Przykre.