Wpis z mikrobloga

#film #siekierates <==tylko prawilne opinie z którymi się zgadzasz #theguest #ladnypan
The Guest 7,5/10.
Skusiłem się na ten film kiedy ktoś na mirko porównał 'Gościa' do starszego brata 'Drive', filmu który ubóstwiam. I muszę przyznać, że choć widzę jakieś podobieństwa(ścieżka dźwiękowa w stylu #synthpop, różowa czcionka na plakacie, dobitna przemoc wylewająca się z ekranu i w końcu super hot blond włosy główny bohater, którego nie da się nie lubić) pomiędzy tymi dwoma obrazami 'Drive' jest jednak dziełem niedoścignionym i nieporównywalnie lepszym

Co mi się najbardziej podobało w 'Gościu'? Dan Stevens jako David i Maika Monroe jako Anna Peterson. To co odwala David Stevensa to mistrzostwo świata. Widać, że aktor świetnie się bawi balansując na granicy uroczego, czarującego uśmiechniętego przyjaciela rodziny i psychopatycznego maniakalnego mordercy, szczególnie w scenach kiedy mimika jego twarzy w kilka sekund zmienia wyraz z zadowolonego na #!$%@?. Polecam, jako dość lekki thriller, idealny #filmnawieczor
SiekYersky - #film #siekierates <==tylko prawilne opinie z którymi się zgadzasz #theg...

źródło: comment_23NYEOkHhCGZsK7S5xYuY637VmUA5Ed8.jpg

Pobierz
  • 2