Wpis z mikrobloga

No, pojadłam, to mogę podsumować.

Miałam trzy fajne amelanistiki, szybciutko bardzo sprzedałam, w czwartek poszedł ostatni. Przyjechało małżeństwo z synem, bioro wensza. Mają doświadczenie w terrarystyce, wiedzą, jak się ze zwierzakami obnosić, więc problemu nie ma. Zabrali malca, na drugi dzień o 10 rano dzwoni do mnie facet, że wąż zdechł. Po chwili dzwoni do mnie żona, ryczy do telefonu, że pokochała go już, że dlaczego i w ogóle tragedia. Poprosili od razu, żebym NATYCHMIAST znalazła im nowego wężyka, bo dzieci płaczą, smutek w domu, a tu święta. No to poruszyłam niebo i ziemie, sprowadziłam 3 maluszki - wczoraj o 20 wyjechały z Pszczyny, dziś o 10:47 przyjechał do Szczecina.

Przyjechały dwa Bloodredy i jeden /Ultraamelanistic. Fajne wężyki, całkiem ładne. Najfajniejsza była samica Bloodred, największa, do tego miała bardzo fajny kształt głowy - wyglądała jak pyton troszkę ;D No ale właśnie ją zabrał mi klient ;<

W każdym razie, udało mi się zrobić kilka zdjęć sznurówek

Ultraamel 1
Ultraamel 2
Ultraamel 3
Bloodred 1
Bloodred 2
Bloodred 3
Bloodred 4

Kolory nieco przekłamane, ale nie mogę dojść do dobrych na kompie. Wężyki są nieco ciemniejsze i bardziej "bordowe".

Do tego dodam jeszcze, że wczoraj wpadł do mnie @GraveDigger iii... Gruba okazała się chyba w ciąży ;D Nie, żeby GraveDigger maczał w tym... palce, po prostu przy nim wyczułam jajka w grubej chyba ;D Po 3 miesiącach łączenia z samcem, chyba w końcu coś z tego będzie!

paczcie jaka gruba Gruba
Bąbelek
O taki bombel

No i Grejw wychodząc zobaczył mój świecznik i nazwał go Ku Klux Klanem ;<

;<<<

No i na koniec pochwalę się moją inwencją twórczą ;D W terrarium jeżowym miałam nieładną dziurkę w ścianie. Więc powiesiłam mu obrazek na ścianie i teraz wygląda, jakby miał swój piękny pokoik i w ogóle <3

()

Wołam zainteresowanych z poprzedniego wpisu @Tichy @Wulfee @Liquid_Snake @yourboss

#chwalesie #agama #agamy #waz #wonsz #weze #terrarystyka #jez #jeze #szczecin #gadzibastion

@gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22 @Ranfun @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder @JAmajki @nietopies @Maupolina @Pio23 @avible @kamdz: @Saute @speed306

Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - No, pojadłam, to mogę podsumować.

Miałam trzy fajne amelanistiki, szybc...

źródło: comment_rm7xJpUaVsRMhtFFA9YWafKj5u9FbLEQ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: no właśnie nie, przy mnie węże zwykle sa bardzo niespokojne ( ͡ ͜ʖ ͡)


@GraveDigger: są bordowo-czerwone fakt, ale w dorosłości. Maluszki z czasem się wybarwiają, kolor, wzór z czasem się zmienia ;>
  • Odpowiedz