Wpis z mikrobloga

Mirki ogarniające spod tagu #ps3 #konsole. Plejke odpalam rzadko, nie jestem zagłębiony w temat a chciałbym zagrać w dragon age inkwizycje jako, że dwójka mi sie podobała. Jako ze to tylko gra, nie chce wydawać dużej ilości cebulionow, znalazłem takie cudo http://allegro.pl/dragon-age-inkwizycja-polska-wersja-ps3-i5236559605.html . Ofkorz cena sugeruje, ze jest to konto na którym jest dostęp do gry. Pytanie do was - czy za ściąganie gier z takich kont cos grozi? Gdzies mi przed oczami smignelo ze to rosyjskie konta kradzione? Mam juz diablo tak kupione, nie bardzo mam ochotę na bana za kolejne konto tym razem z dragon age.
#kiciochpyta #czlowiekpomusz #gry
  • 18
@koters: jest to możliwe, ale niezgodne z regulaminem. Działa to na takiej zasadzie, iż Janusz biznesu kupuje grę na PSN na osobne konto, następnie przekazuje "zainteresowanym" login i hasło, a następnie ściagają. Nie popieram tego typu akcji.

Czy coś grozi? Jeżeli ktoś doniesie to na pewno.
@koters: Nie wiem jak z legalnością,ale ja tak brałem GT6 z allegro i działa bezproblemowo,minusem jest to,że możesz tylko raz grę zainstalować. Jak później coś usuniesz to już nie pograsz.
@koters @Azzl @pazdzioch564

https://www.sonyentertainmentnetwork.com/en-gb/terms-of-service/

(iii)You comply with all applicable terms
If you fail to comply with these terms of service, including any additional terms (see below), we may take action against you as explained below including banning you from the SEN. If banned, you will not be able to use services and/or products you have paid for and you will not be given a refund.

11.Use restrictions (known as DRM)
Some products
@fierywing: nie ma fizycznej możliwości przeniesienia licencji. Na konsoli można korzystać z gry z dowolnego konta pod warunkiem że to konto znajduje się na konsoli.
Masz w ogóle #ps3? Bo wydaje mi się że opierasz się tylko i wyłącznie na regulaminie bez żadnej praktycznej wiedzy
@pazdzioch564: tak się składa, że miałem przez kilka lat. Może inaczej, zakupując produkt za pośrednictem sieci PSN podpisujesz umowę, otrzymujesz w zamian licencję która jasno określa jak możesz korzystać z danego oprogramowania i co jest zabronione.

To, że można ją w praktyce zainstalować i korzystać na różnych konsolach nie znaczy, że licencja na to pozwala. Zupełnie, jak z kupnem każdego innego oprogramowania. Dlaczego kupując Windows nikt nie jest skory do instalacji