Wpis z mikrobloga

zdążyłem się nie podzielić jajkiem


@grzegorz-zielinski: Dzielenie się jajkiem? Na czym to polega? Nigdy o tym nie słyszałam nawet.
Ludzie stają naprzeciwko siebie i odłamują sobie po kawałku jajka z dłoni, tak jak się to robi z opłatkiem?
  • Odpowiedz
skrót myślowy - po prostu biorą część poświęconego jajka, kiełbaski i chleba i życzą sobie na raz bez dzielenia, a potem siadają i jedzą.


@grzegorz-zielinski: Słabo znam katolickie obyczaje, dlatego wzięłam to dosłownie i zastanawiałam się, jak to może wyglądać XD
  • Odpowiedz
@empeash: ale w czym byc madrzejszym? tak samo jezus mogl zmartwychwstac i cala ta historia to prawda jak i wcale to sie moglo nie zdarzyc, on by bardzo chcial byc madrzejszy i zawsze patrzy z gory na tych prymitywnych katoli, jak kazdy prawie kazdy ateista, a wie tak samo gowno jak i oni, co sprawia, ze przez ta swoja hipokryzje stoi w hierarchii nizej, ten typ to przecietny kretyn, jak
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: tak to jest, bunt gimnazjalny. Pokażę bliskim jaki jestem kozak, a na dodatek wszystko opowiem na wykopie. Za parę lat w liceum stwierdzisz, że to wcale nie było takie sympatyczne. Może nawet stwierdzisz, że w ciężkich chwilach tylko na rodzinę można liczyć, a nie na kumpli z gimbazy.
  • Odpowiedz