Wpis z mikrobloga

@PiterCC: no i jak mają 57 kranów, to jest fizycznie niemożliwe żeby to piwo było świeże. Nie schodzi aż tak szybko. Raz kupiłem tam jakiegoś wyszukanego pszeniczniaka i był niesmaczny :(
  • Odpowiedz
@KING_HBR: @Migajaca_dioda: a dla mnie to jest lekkie #!$%@? i podchodzi pod "o jaki ja jestem hardkorowy znawca i fan piwa". Ktoś lubi z sokiem - niech pije z sokiem, co mnie to interesuje? Sam lubię na kaca napić się jakiegoś desperata czy z sokiem imbirowym piwko.
  • Odpowiedz
@Celinka95: kufle i kapsle imo najlepsze w Warszawie. Mają też drugi lokal na Żoliborzu. Często mają premierowe piwa. w Cudach na kiju często piwo na kranach wymieniają. Piw pawów nie lubię bo śmierdzi w nich kwaśnym piwem.
  • Odpowiedz
@bartzov: XD ale #!$%@?. niewyobrażalne. wbijasz do Multitapu, same wyszukane piwa, które kupujesz aby coś poczuć. I kupujesz przykładowo świeże Grodziskie 4.0 z pinty bo jest w kranie, bardzo stara receptura, ciekawy smak, ciekawostka stary, a ktoś chcę do tego sok imbirowy. Idzie się zagotować wewnętrznie. Przykładowo Grodziskie tam to chyba ze 12zł a niszczysz je sokiem. Rozumiem piwo koncernowe jakiś premium lager, niech będzie Heineken to luźno, można z sokiem
  • Odpowiedz
@KING_HBR: ale #!$%@?. Jak mam ochotę to mogę sobie dać sok do czego chcę - #!$%@? mnie czy to świeże czy nieświeże grodziskie, chcę z sokiem i kropka. Gówno go powinno obchodzić, jestem klientem i nie działam na jego szkodę, taki mam smok i koniec. Nawet żeby 50 zł kosztowało - moje pieniądze, robię co chcę. A jak ktoś się spuszcza nad kraftowymi piwkami i go boli to niech nie patrzy
  • Odpowiedz
@bartzov: tyle, że multitapy często obok funkcji czysto rozrywkowo - biznesowej zajmują się również edukacją w zakresie kultury piwa jakkolwiek górnolotnie by to nie zabrzmiało. Chociaż tutaj akurat dużo zależy od tego czy za barem stoi ktoś zorientowany w temacie i podchodzący do piwa z pasją. Poza tym istnieje proste rozwiązanie tego problemu - wystarczy zwyczajnie żeby soku nie było w ofercie albo jeśli już to po jakiejś zaporowej cenie (
  • Odpowiedz