Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki potrzebuję rady, informacji, aby Wam przybliżyć wszystko trochę opowiem o tym co mnie spotyka.
Od długiego czasu pracuję w firmach, w których mam kontakt z ludźmi.
Wcześniej był to McDonald's a obecnie Decathlon (Tak wiem #korposmiec).
W Macu na kasie często słyszałem od ludzi teksty typu: "Ma Pan radiowy głos", "Pan się tutaj marnuje" i wiele podobnych. Sami ludzie odchodzili od mojej kasy uśmiechnięci, roześmiani czy weseli jakby słyszeli nie wiadomo co. Zdarzały się śmieszne sytuacje, gdy klient odchodził (wyszczerzony) po złożeniu zamówienia do znajomych, a po chwili ci stawali koło mojej kasy żeby tylko słuchać jak nawijam. Od trzech znajomych #rozowepaski w pracy słyszałem, że z takim głosem mógłbym robić na sekstelefonie. Kiedy indziej inna znajoma powiedizała mi, że dziewczyny ewidentnie lecą na mój głos.

Mniejsza... Jest tego sporo, a ja przez te wszystkie komplementy stałem się nieskromny.
Dodam tylko, że zmieniłem pracę i w nowej pracy od dziewczyn słyszę podobne teksty. Klienci lubią ze mną rozmawiać.
Zawsze cieszyłem się posłuchem, swojego czasu byłem lektorem w kościele oraz należałem w technikum do kółka teatralnego.

I teraz pytanie do Was!
Czy wiecie w jaki sposób mógłbym związać swoją karierę z moim głosem?
Jak podjąć pracę w radiu, jako lektor w filmach?
Może w politykę pójdę jak mój głos przyciąga taką uwagę....

PIC RELATED

#pytanie #kiciochpyta #pomocy #niebieskiepaski #rozowepaski #pracbaza #praca #pracaglosem

D.....k - Mirki i mirabelki potrzebuję rady, informacji, aby Wam przybliżyć wszystko ...

źródło: comment_ZPKPF0O8liK8aZn2YDBvmYmIIAM8ect2.jpg

Pobierz
  • 29
@DzikiSzpak: Z dobrym glosem najlawiej wkrecic sie do korpo do nagrania ivr (kasa żadna), lektor do nagrywania roznych rzecz typu wiersze, pogadanki, bajki dla dzieci (kasa żadna), ewentualnie radio (za pozno, juz nie biora byle kogo).
Wniosek: niebjaraj sie tym ze masz radiowy glos, polowa facetow ma taki. Wazne tez jak to na nagraniu wyglada a moze byc roznie.
@DzikiSzpak: jeśli widzisz się w pracy w takim miejscu to czemu nie? ;)
edit: chociaż w sumie nie wiem, czy nie wymagaliby jakiejś wiedzy, którą zwykle nabywa się na jakichś studiach związanych z aktorstwem, najlepiej byłoby się najpierw rozeznać w temacie