Wpis z mikrobloga

Składy na mecz Arsenalu z Liverpoolem na Ashburton Grove:

Arsenal XI: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Cazorla, Ramsey, Ozil, Alexis, Giroud
Ławka: Macey, Gibbs, Gabriel, Flamini, Rosicky, Walcott, Welbeck


----------------------Ospina-------------------
Bellerin-Mertesacker-Koscielny--Monreal
----------------------Koklę---------------------
-------------Ramsey--Cazorla------------
Alexis--------------------------------------Ozil
--------------------Giroud---------------------

Liverpool XI: Mignolet, Can, Toure, Sakho, Allen, Lucas, Moreno, Henderson, Coutinho, Markovic, Sterling
Ławka: Jones, Johnson, Lovren, Sturridge, Manquillo, Borini, Brannagan

Streamy - klik, klik2
Przewidywania wykopowiczów - klik
#mecz #skladynamecz #arsenal #lfc #premierleague
źródło: comment_2QwxuK0JHcMNkmTfWC2cmd5zxTGLi6jO.jpg
  • 18
@NR00: Jeszcze pół biedy jeśli wyjdą 4-3-3 z Canem na RB i Moreno na LB, ale Rodgers raczej nie będzie zmieniał formacji, i po prostu Hendo #!$%@? na wahadło. Albo na wahadło #!$%@? Markovic, a Hendo do ofensywnej trójki, co jest jeszcze bardziej bezsensowne.
@seeksoul:

Ty stronniczy farfoclu, już składu LFC to nie zrobiłeś w formie graficznej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze trzeba wiedzieć jaką formację wymyślił Rodgerinho na ten mecz 3-5-2, 3-4-3, 4-3-3?
@Pustulka: Przy takich składach obu drużyn tylko zwycięstwo Arsenalu wchodzi w grę każdy inny wynik mnie zawiedzie. Choć troszkę się o Mertesacker martwię, że coś odwali.
@doloeop: Czy ja wiem Rodgers dobrze myśli, będą murować, silny środek pola na przepchnięcie odpowiedniki Arsenalu i gra z kontrataku. Mało który zespół decyduje się na wymianę ciosów z Arsenalem na Emirates Stadium.