Wpis z mikrobloga

Mój młodszy brat to fanatyk cs'a. Całe wieczory tylko słyszę "Paka na B!" , "Raszują!!!". Jako ,że jego sprzętem do grania jest laptop to podkrada mi moją bezprzewodową klawiaturę i odbiornik ale myszkę zostawił ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wzięło mi się na wieczorne śmieszki to siedzę sobie i czasami beztrosko ruszam myszką na lewo i prawo słysząc jak za ściany dobiegają odgłosy rozpaczy "Kurde, myszka coś mi się psuje! No co z tą myszką?!". Ja se siedzę za ścianą i jestem śmieszkiem poza kontrolą.Pasożytem zawadiakom, maskotką domową i strażnikiem sterowania.Siedzę za ścianą i #!$%@? jestem w innym świecie, problemy z myszką są tam, a ja tu jestem i mam też skarpety w narkotyki zajebiście grube i nie mam koszulki i same majtki i się śmieje, w szafce mam czipsy i batony xD
#csgo #coolstory #heheszki #pcmasterrace #gry
  • 28
@Krunhy: jest sporo ciekawych rozwiązań. Zmień mu hasło na steam, pograj na jego koncie jak będzie spał, sprzedaj wszystko co ma, sprzedaj jego konto na steam, ogranicz mu prędkość Internetu w modemie, zablokuj mu hosty valve w routerze, wprowadź mu blokadę rodzicielską, wykręć mu gpu i zostaw go na samej integrze.. albo sam coś wymyśl.