Wpis z mikrobloga

@Mirin: a ja pokazuję ręką tym znakiem umownie przyjętym, żeby ktoś zaświecił światła. ale fakt faktem, jak pokazuję kobiecie to ma to gdzieś, albo nie rozumie o co mi chodzi ;)
a dziś pokazałam jednemu facetowi, to nim mnie minął to już włączył :)
  • Odpowiedz
@Mirin: dziś na autostradzie mrugnąłem przeciwmgielnym tylnym gdy ktoś za mną jechał na długich. O dziwo skapował się o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Mirin: Czuje sie zawsze jak szeryf drogi :D

Jak podziękują machnięciem, albo kiwnięciem, to wtedy zawsze słyszę w głowie "dzięki Cumplu ( )"
  • Odpowiedz
@Mirin: chyba dwa lata temu policja w us ostrzegala kierowcow by nie mrugac bo gang (chyba bloods) wymyslil sobie nowy sposob inicjacji mlodych czlonkow.
Mieli oni jechac bez swiatel wieczorna pora a pierwsza osobe ktora im zamruga, sledzic i zastrzelic.
  • Odpowiedz
@Mirin: Dzisiaj osobiście uratowałem tyłek kilku osobom od mandatu, jest u nas taka pewna asfaltowa droga, dlugosci okolo 2km, dzieki niej mozna latwo ominac korki, niestety wjazd na ta droge jest zabroniony (zakaz wjazdu z obu stron, droga wewnetrzna). Bagiety ustawily sie gdzies w jej polowie, na ich nieszczescie nieschowiali sie do konca w krzakach, zauwazylem wystajacy przod Hyundaia i30, szybka nawrotka na drodze ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz