Wpis z mikrobloga

Niestety geje też są objęci prawami człowieka. W prawdziwnym wolnym kraju moglibyśmy walczyć z tym zagrożeniem. Niestety tutaj nie ma wolności takiej jak w Texasie i nie mamy prawa zwalczać tego co zagraża naszym dzieciom.

Za tydzień opublikuje skrypt zakopujący i minusujący lewaków, gejów, ślązaków i innych antypolskich mniejszości.

Boli Cie to ze glosze prawda ze geje chcą gwalcic dzieci ?

Wyobraźcie sobie teraz że jesteście rodzicami i macie kiluletnią córeczke. Pewnego dnia owoc Waszej miłości nie wraca do domu. Dziecko jest poszukiwane przez policje, Waszą rodzinę, znajomych i sąsiadów. Niestety rezultaty nie przynoszą poszukiwań. Po kilku dniach policja odnajduje Waszą córeczke. Okazuje się że trzymał ją pedofil który ją skrzywdził. Teraz patrzycie w niewinne zapłakane oczy swojej córeczki która Was pyta "Mamo, tato, dlaczego tolerujecie takich złych ludzi ?". Co jej odpowiecie ? Że to "postępowe" ?

hahahah wrogowie Hitlera tez mysleli ze nie dojdzie.

Oświadczam że jeśli uda mi się założyć Partie Republikańską i dojdę do władzy to obniże podatki, zlikwiduję podatek dochodowy, zlikwiduję świadczenia socjalne dla patologii, nierobów, alkoholików, narkmanów. Sprywatyzuje wszystkie szkoły i szpitale. Zlikwiduję akcyze na alkohol i benzynę.

(i skolonizuję marsa)

Zamknij sie frajerze . I tak Polska nienawidzi gejow i pedofili ktorych wy lewaki tak slepo bronicie.

Usuwam konto. Na Wykopie nie można być konsweratystą bo lewacy prześladują każdego kto chce zabronic gejom gwałcenia dzieci.

Czym różni się z wiadro z gównem od wiadra z lewactwem ?- Wiadrem

Młodszy siostrzeniec był dzisiaj u mnie i pokazywał mi podręcznik od historii. Przecież te podręczniki uczą jakichś głupot. Nikt nie wspomniał nawet że Hitler uprawiał seks a innym mężczyzną.

Geje to zwyrodnialcy. Oni udają takich tolerancyjnych a jakby mogli to wysłaliby heteroseksualnych ludzi do obozów koncentracyjnych i zabrali im dzieci żeby je gwałcić.

@Elfik32: Czy mogę zgłosić odstępstwo od normy...tfu...regulaminu ? :-)

#truelolcontent
  • 33
@dziadekwie: Mam w dupie czy mnie zbanują czy nie. Jestem prawakiem, mam skrajnie prawicowe poglądy i się ich nie wstydze. Dla Was jestem trollem - ok, możecie mnie nazywac jak chcecie. Ale ja w przeciwienstwie do Was zrobie karierie polityczną. Teraz śmieje się z takich ludzi jak ja, ks.Natanek, O. Rydzyk itp. Ale przyjdzie moment że zrozumiecie że ta skrajna prawica miala rację. Ja Wam wybaczam, bo jesteście zmanipulowani tą wszechobecną
@szymon_jude: @dziadekwie: @Ryu: @stekelenburg2: trololo znalazłem wpis gdzie jeszcze kolega nie wiedział kogo chce trollować na wykopie i testował różne opcje

wariant antyprawak:

"Kurdupel chciał być bohaterem... Pijany general wszedl do kabiny ... Kokpit powinien byc zamkniety podczas lotu bo takie sa przepisy lotnicze miedzynarodowe.

Mam pytanie do pisowcow - jutro jest impreza i z kolegami chcemy miec faze - czego musimy sie nacpac zeby na filmie ze