Wpis z mikrobloga

Niestety geje też są objęci prawami człowieka. W prawdziwnym wolnym kraju moglibyśmy walczyć z tym zagrożeniem. Niestety tutaj nie ma wolności takiej jak w Texasie i nie mamy prawa zwalczać tego co zagraża naszym dzieciom.

Za tydzień opublikuje skrypt zakopujący i minusujący lewaków, gejów, ślązaków i innych antypolskich mniejszości.

Boli Cie to ze glosze prawda ze geje chcą gwalcic dzieci ?

Wyobraźcie sobie teraz że jesteście rodzicami i macie kiluletnią córeczke. Pewnego dnia owoc Waszej miłości nie wraca do domu. Dziecko jest poszukiwane przez policje, Waszą rodzinę, znajomych i sąsiadów. Niestety rezultaty nie przynoszą poszukiwań. Po kilku dniach policja odnajduje Waszą córeczke. Okazuje się że trzymał ją pedofil który ją skrzywdził. Teraz patrzycie w niewinne zapłakane oczy swojej córeczki która Was pyta "Mamo, tato, dlaczego tolerujecie takich złych ludzi ?". Co jej odpowiecie ? Że to "postępowe" ?

hahahah wrogowie Hitlera tez mysleli ze nie dojdzie.

Oświadczam że jeśli uda mi się założyć Partie Republikańską i dojdę do władzy to obniże podatki, zlikwiduję podatek dochodowy, zlikwiduję świadczenia socjalne dla patologii, nierobów, alkoholików, narkmanów. Sprywatyzuje wszystkie szkoły i szpitale. Zlikwiduję akcyze na alkohol i benzynę.

(i skolonizuję marsa)

Zamknij sie frajerze . I tak Polska nienawidzi gejow i pedofili ktorych wy lewaki tak slepo bronicie.

Usuwam konto. Na Wykopie nie można być konsweratystą bo lewacy prześladują każdego kto chce zabronic gejom gwałcenia dzieci.

Czym różni się z wiadro z gównem od wiadra z lewactwem ?- Wiadrem

Młodszy siostrzeniec był dzisiaj u mnie i pokazywał mi podręcznik od historii. Przecież te podręczniki uczą jakichś głupot. Nikt nie wspomniał nawet że Hitler uprawiał seks a innym mężczyzną.

Geje to zwyrodnialcy. Oni udają takich tolerancyjnych a jakby mogli to wysłaliby heteroseksualnych ludzi do obozów koncentracyjnych i zabrali im dzieci żeby je gwałcić.

@Elfik32: Czy mogę zgłosić odstępstwo od normy...tfu...regulaminu ? :-)

#truelolcontent
  • 33
@dziadekwie: To jest ten typ trolla, że nawet jeżeli to jest troll, to mu trollowania nie udowodnisz, bo nie da się udowodnić, że on nie ma takic poglądów na poważnie.

Natomiast niektóre komentarze (na przykład to o obozach zagłady dla gejów) to już przegięcie i zasluguje na co najmniej ostrzeżenie.
@Ryu: A potem się okaże, że to jakiś czołowy lewak wykopu, który się przyczaił z myślą wygrania dawnego zakładu o to, czy można zrobić na wykopie karierę będąc megaprawakiem...