Wpis z mikrobloga

Drodzy koledzy... bo do Was chciałbym przemówić moim jakże wielkim #!$%@? i oburzeniem na temat #spodnie #jeansy

Zacznę od tego że nienawidzę chodzić po wszelkiego rodzaju sklepach z odzieżą, galeriach, shopach, rynkach i Bóg wie co jeszcze. Preferuję metodę: zobaczę, przymierzę, wezmę. Piszę to dlatego że przy aktualnym tempie niszczenia się spodni, będę zmuszony odwiedzać te miejsca coraz częściej ze względu na notorycznie przecierający się krok... Zacznę od razu że jestem normalnej postury i nie mam ud jak burneika, więc wina po mojej stronie odpada. Po upływie około 3 miesięcy już powoli pokazują się ślady przetarcie, po okresie 6 miesięcy spokojnie mogę mieć wentylatory na jaja a jeżeli jakimś cudem dalej będą w użytku to spokojnie mogą sobie pooddychać świeżym powietrzem. Zaznaczę że w spodniach #!$%@? różnego rodzaju akrobację, a to po pijaku, a to w pracy czy są pod wpływem innych sił i żadnego problemu nie ma tylko z tymi #!$%@? dziurami na jajach... jest jakaś rada na to? Nie mam zamiaru łatać i cerować bo jeszcze mnie stać na kolejne, ale powoli mój #!$%@? osiąga taki pułap... że zacznę chodzić w spodniach z innego materiału niż ten #!$%@? jeans :( Dodam kupuje jeansy w sklepach NY.

#pytanie #niebieskiepaski #coztymzrobic
  • 6
@eudezet: coś masz nie tak z postawą przy chodzeniu mirek albo coś, mi nigdy się przetarcia w kroku nie robią... tez nie kupuje drogich spodni tylko najczęściej jakieś sieciówkowe. Nosisz bokserki? One się nie przecierają? Może coś źle z praniem robisz, za gorąco/za długo/ za mocne środki?
@duskhorizon: a od niskiej jakości proszku do prania może leżeć przyczyna? Nie ukrywam że mam w dupie jakość proszku do prania, ma prać i mi wystarczy. A nie wziąłem pod uwagę że jakość tego proszku może w lekkim stopniu uszkadzać materiał spodni i stąd ten przyśpieszony proces obcierania?
@eudezet: Może ale zacznij też prać w niższych temperaturach i na krótszych programach. Dla spodni które nie są brudne specjalnie tylko nieświeże wystarczy jakiś program ok 20 minutowy w 40 stopniach. A jak pierzesz ręcznie to dobre płukanie to podstawa.
@M3L8ORP: moje gówno-spodnie za 60 zł z H&M też się nie przecierają, pewnie że lepiej kupić lepsze ale to chyba nie w tym problem.

Levisy to już nie to samo co kiedyś, ojciec sobie w USA kupił w latach 80-tych to nosił jak typowy Janusz chyba z 20 lat xD No ale fakt nic się z nimi nie działo