Wpis z mikrobloga

Siema mirki! Po prawie dwóch latach używania efajek chciałbym zagłębić się nieco dalej w temat modów i boxów. Dotychczas używałem baterii egonowatych i parowników typu protank czy inne wynalazki. Zawsze coś tam niedomagało,ciekło itd. Upatrzyłem sobie zestaw z Subtank mini i istick 30W. Subtank oferuje możliwość używania własnych grzałek, jak i tych "kupnych" co mi bardzo odpowiada, bo w końcu może nauczę się robić to sam.
Pytania : czy ta bateria będzie odpowiednia do tego subtanka ? zależy mi głównie na dużej pojemności baterii (wielkość nie ma znaczenia-im większe tym lepsze :) ) ,niezawodności baterii jak i parownika - zalewasz,zakręcasz i smalisz :) czy może rozglądać się za czymś innym? jednak nie ukrywam że ten zestaw mi się podoba :) Aha, budżet mam powiedzmy ok. 60 funtów. Co jeszcze będzie potrzebne do tego zestawu aby mieć komplet ?
BTW-może ma ktoś namiary gdzie dostane w dobrej cenie tą baterie i parownik ? (chodzi mi o sklepy online w uk).
Jakie liquidy gotowe dostępne tutaj są dobre w ludzkiej cenie ? (na gotowanie swoich przyjdzie jeszcze czas).

#epapieros #epapierosy #uk
  • 17
@luc: Mam taki sam zestaw i w 100% jestem zadowolony.Bateria wytrzymuje 3baniaczki subtanka na 17W.Do subtana lq z małą zawartością wody bo lubi sobie strzelic ;)
+jak zdecydujesz się na ten zestaw dokup sobie etui silikonowe,u nas kosztuje 9zł
@luc: 30W spokojonie starczy Ci do Subtanka. Nie warto brać dwudziestowatowej wersji ze wględu na to, że nie można na niej zejść poniżej 1 Ohm'a. Kupując iStick'a i parownik Kangertecha w sumie nie jest ci potrzebne inne wyposażenie. Możesz dokupić drut oporowy(0,4 mm będzie dobrym rozwiązaniem) oraz bawełne muji lub bocoton.
No spoko, a gdzie najtaniej dorwać isticka i subtanka? Oprócz majfriendów;)
Gdzie i jakie kupujecie liquidy?
@GaHee: a gdyby tak zamiast 30W dołożyć trochę i kupić 50W ? czy faktycznie taka moc mi się przyda ? czy 50w trzyma zdecydowanie dłużej ?
@luc: 50W charakteryzuje się większą pojemnością, co wiążę się z dłuższym czasem użytkowania. W moim przypadku 50W to jest minimum. Ja przez większość czasu drippuje, więc taka moc jest optymalna(nie wykorzystuje, ale jak zrobię jakiegoś potwora to się przyda). Jeżeli masz odpowiednią sumę, to lepiej zabezpieczyć się na przyszłość.
@luc: za nie całe £50 na fast tech zamówisz istick 30w i subtank mini, jeżeli chcesz to za kolejne £30-£35 kupisz sobie ładowarkę, 2x 18650, jakiegoś mechanicznego moda i rda. Sam posiadam dwa subtanki, oba siedzą na 30w modach (istick i cloupor mini) mimo to rzadko paruje powyżej 20w.

/
Poszukaj na UK ecig store jeżeli musisz mieć z UK. Albo daj znać skąd jesteś bo w drodze do mnie są
Elek93 - @luc: za nie całe £50 na fast tech zamówisz istick 30w i subtank mini, jeżel...

źródło: comment_Zsr0uNPI29wh0AFFTMSOGZ6wIpmPWQx1.jpg

Pobierz
@Elek93: chciałbym coś na miejscu, bo na fasttech nie chce czekać miesiąca. jestem z coventry, ile życzysz sobie za takiego seta ?
powiedz mi jeszcze czy taki 50w będzie mi dłużej trzymał niż 30w ?
@Elek93
@GaHee
w dalszym ciągu nie podjąłem decyzji w sprawie zasilania. podoba mi się ten istick 50w, jednak obawiam się spadku pojemności w trakcie użytkowania. chodzi mi o to że po miesiącu,dwóch bateria będzie trzymała coraz krócej.Jak wiadomo ogniwa są niewymienalne. dlatego zaczynam zastanawiać się nad jakimś boxem/modem z wymiennymi ogniwami typu np 18650 - akumulator zacznie tracić pojemność to kupuję nowy (wydatek znacznie mniejszy). chciałbym coś dobrego w cenie podobnej do
@luc: Używam ponad miesiąc już iStick'a i nie czuje, żeby coś się z nim działo, zwłaszcza z pojemnością baterii. Akurat niczego w cenie iStick'a 50W nie dostaniesz. Dobrymi boxami są produkty marki Sigelei ze wględu na elektronikę jaką wykorzystują(yihi). Cena w polsce to około 400. Dobrym boxem jest również Pionnier4u IPV mini II(też elektronika Yihi). 70W mała bestia. Cena coś koło 70$. IMO, cena iStick'a jest tak niewygórowana, że co rok