Wpis z mikrobloga

LG G2 zaczyna dostawać aktualizację do 5.0. W komentarzach coś słychać o #lgg2mini

Na XDA są KDZtki dla D802, ale nie sprawdzałem czy wszystko gra.

Wołam @Pacjent, @Kliko, @frak, @cofko, @formal, @garri_kasparow, @divinuss, @Ultra_Knur_9000. Podejrzewam, że Was to zainteresuje. Jeśli kogoś zainteresowanego nie zawołałem, nie bijcie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ciekawostki: brak multi-window, usunęli pamięć bezprzewodową, niektórzy narzekają na słabszy zasięg

Mirror z KDZ: http://storagecow.eu/index.php?dir=Xda%2FLG+G2%2FStock%2FLollipop%2F

#android #lg #lgg2
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pacjent: Wgrałem zip z źródła w komentarzu nad Twoim. Xposed, jak widzę, crashuje nie tylko SmartCover. Póki co się z Xposed wstrzymam i potestuję ten ROM. Oficjalnej aktualki nie mam.
  • Odpowiedz
@Pacjent: To, że po instalacji po raz pierwszy mi się fon zagrzał tak, że jasności ekranu nie chciał zwiększyć. xD Ogólnie płynność spoko, ale szału względem 4.4 nie ma. Więcej będę w stanie powiedzieć po paru dniach.
  • Odpowiedz
@soulity: Czyli dobrze strzeliłem myśląc, kiedy dostaniemy. xD Teraz to nawet nie wiem czy wgram sobie, bo nie bierze mnie to jakoś + Xposed nie działa normalnie, trzeba niektóre systemowe apki wywalać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz