Wpis z mikrobloga

Konsolowcy teraz bedą wmawiać, ze 30fps jest lepsze i bardziej naturalne niż 60 xD


ZARAZ BĘDĄ WMAWIAĆ ZOBACZYCIE
ALE NA SERIO BĘDĄ WMAWIAĆ...
NO JESZCZE CHWILĘ
ALE NAPRAWDĘ...
BĘDĄ WMAWIAĆ, ZARAZ ZOBACZYCIE!
@TheLaw:
Wąski to jesteś Ty i chyba nie tyllko w kwestii gustu, ale tez czytania ze zrozumieniem. Śmieje się z tego co ktoś pisał na mikro, ze 30 fps jest naturalne i lepsze od 60 i tyle. Nigdzie nie fapie, a jeśli chodzi o hajlowanie to może Ty lubisz sobie pohajlowac, ale proszę nie w moja stronę. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Nie pozdrawiam
Btw. Gram i na pc i na
@gruszak: Nie doprecyzowałem, wybacz
Różnica jest widoczna, ale niekonieczna do szczęścia w niezbyt dynamicznych grach. Konsole mają dostarczać głównie wrażeń growych, a nie graficznych
@TheLaw: mi osobiście dużo lepiej gra się na 60 fpsach. OSOBIŚCIE. Moim zdaniem obraz jest mniej rozmazany i po prostu plynniejszy. Niestety miałem ciagle problem z gtaV bo spadki fpsow mnie wkurzaly dlatego czekam na wersje PC. Oczywscie fajnie było pograć z kumplem na kanapie w fife itd. Nigdzie nie stwierdzam co jest lepsze. Ewentualnie podkreślam plusy PC, ale staram się tez rozumieć druga stronie.
Niestety razi mnie to, że nie
@gruszak: Iluś tam milionom graczy to nie przeszkadza, znajomy nie ma większych problemów z płynnością(lekkie dropy podczas wielkiej zadymy to jeszcze rozumiem, nawet w grach na pc tak jest, więc argumenty pcnazi o stałych 24fps są z dupy), ale celowo czekać i narażać się na spojlery 2 lata "bo oczy mi nie wytrzymio" to już trzeba samozaparcia, zwłaszcza tym którzy robią to dla idei by śpiewać "graphics, graphics über alles"
Mam
@TheLaw: wytłumacz mi tylko czemu do mnie zarazasz się z pretensjami do pcnazi albo z tekstami "bo mi oczy nie wytrzymio" skoro ja nigdzie tego nie powiedziałem ?
Powtórzę jeszcze raz. Dla mnie ilośc fpsow ma bardzo duże znaczenie, mimo ze milionom to nie przeszkadza. Miliony Arabów jedzą rekami i wycieraja dupę dłonią. Im tez to nie przeszkadza, ale mi owszem. Tak duże znaczenie, ze nawet jestem w stanie zrezygnować z