Wpis z mikrobloga

Masakra, największym wyskokiem dla niektórych wykopków jest jedzenia mięsa w post i jeszcze z tekstami, że na złość komuś. Czy gimnazjum ma dziś wolne?
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@zi3le: Ja tez nie ale nie obnoszę sie z tym, bo szanuje przekonania innych a jak jeden z drugim mięsożerca jest taki wariat ekstremista to idźcie kościół podpalić a nie "zjadłem kiełbasę a dzis post, ale jestem wariat"
  • Odpowiedz
@nbzwdsdzbcps: No i to jest Twoja wola, Twój wybór, ja to szanuję i chciałbym, żeby inni też szanowali przekonania pozostałych. Mimo iż sam nie wyznaję postu to nie atakuję ludzi, którzy go praktykują.
  • Odpowiedz
@sebek1987: Nie wiem, jakoś nie odnoszę się z czymś takim. Ale też bez przesady, że to każdy robi specjalnie, przecież piątków w roku jest mnóstwo. Osobiście nie chwalę się posiłkami ale jakbym chciał się pochwalić to nie wiem co dzień tygodnia ma dla mnie za znaczenie.
@TheMan: Nikogo nie atakuje. Atakiem są jakieś wpisy o wyjściu na kebab czy wrzucanie zdjęć potraw mięsnych? Gdybym się miał przejmować co
  • Odpowiedz
  • 1
@JackBauer: A gdzie napisałem, że nie wolno dyskutować o poglądach i ich wyrażać? Jeżeli nie widzisz tego jak biedne sa wpisy tych gimboateistow i nie maja na celu wyrażania swoich poglądów tylko profanacje nie swoich. To tak jak bym poszedł naszczał na grób kogoś Tobie bliskiego i powiedział, że nie uznaje chowania ludzi w grobach. Będzie ok? Wyraziłem tylko swoje poglądy.
  • Odpowiedz
@sebek1987: Nie wiem, nie czytam wpisów gimboateistów, a z twojego wpisu wychodzi tylko czepialstwo o to, że ktoś śmiał napisać, że je mięso w post i dziwi się, dlaczego wierzący nie jedzą.
  • Odpowiedz