Wpis z mikrobloga

@elsjusz: Dla mnie to jest po prostu podpowiadanie słów. Poza tym to nie tylko ja mam jeszcze konta w serwisie internetowym na którym można było w przypadku jakichkolwiek wątpliwości i nie wiem czy to jest to co mi chodzi o to chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elsjusz: ja mam theme z Ich strony związane z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to...
Chyba wpadłam w pułapkę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@elsjusz: quiz z tobą i z tego powodu w tym samym czasie co robisz w piątek do pracy i w końcu to ja też się cieszę że się tak jak w szkole i w końcu to ja też się cieszę że się tak jak w szkole xD
@elsjusz: Nie ma nic do mnie na razie nie mam pojęcia jak to jest to dla mnie nie mam pojęcia jak to jest to dla mnie to nie jest to u mnie w domu i nie wiem czy to jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest to dla mnie to nie jest.
Jak to wygląda w przypadku jakichkolwiek niezgodności towaru w ogóle to jest z tymi ludźmi biznesu w ogóle nie ma problemu z tym ze nie ma problemu nie jest w porządku obrad sesji na razie nie wiadomo co z tymi ludźmi i jak to jest w tym roku w Polsce jeszcze nie ma problemu nie jest to ze względu na ich podstawie tego projektu jest to dla nich to co jest w
Cześć jestem w stanie się dla niego i tak nie jest to możliwe to proszę o dodatkowe zdjęcia bo potrzebuje zobaczyć czy w zestawie jest pewien problem z tym że nie ma problemu ze znalezieniem pracy w Polsce i na pewno nie będzie to możliwe dzięki temu można znaleźć pod adresem e-mail z potwierdzeniem odbioru osobistego w Gdańsku nieruchomości w gdańsku nieruchomości w gdańsku nieruchomości w gdańsku nieruchomości w gdańsku nieruchomości.
Dupa jest w domu na pewno na ten dom ści na ten dom do wynajęcia lokal biurowy o tym samym co to za napój tylko w sobotę czy coś się na pewno nie jest w tym tygodniu na ten dom ści się na to zgodzić z tego powodu nie wiem dlaczego tak jak w najbliższych dniach w sobotę od razu pomyślałem sobie z tego co pamiętam to jest to nie wiem dosłownie
Cześć wszystkim za pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich w sumie to smutno mi troche nie jest to dla nas bardzo ważne i ważniejsze od czasu wojny zostało mi to na spokojnie pogadamy o tym co robi w sobotni wieczór panieński