Wpis z mikrobloga

@Saute: pierwsza zasada, nigdy nie ustawiaj ulubionych utworów jako budzik! nie bądź panie masochistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak dla mnie piosenka o stu twarzach, ma wszystko co dzisiaj potrzebuję.
  • Odpowiedz
@Cyckiem_wTwarz: Ale to nie jest mój ulubiony utwór, mój eks-różowypasek miał ten utwór na budzik i przez długi czas, gdy trzeba było się zerwać na pociąg - budził niemiłosiernie skutecznie. :P. Ale nostalgia wielka jest, mimo, że dużo lepszych kawałków znam.
  • Odpowiedz
@Cyckiem_wTwarz: Fajna piosenka, ile to razy ją słyszałem w różnych miejscach a nie znałem jej nazwy.
Szkoda tylko że tyle powtórzeń w jednym utworze, robi się nudne pod koniec jak dla mnie.
Może jestem mało wrażliwy ale ten utwór nie jest dla mnie aż tak melancholijny, bardziej pokazuję nudne życie które jest ogólnie raczej smutne (ciekawe czy to nie oznacza że takie jest właśnie moje życie skoro ta piosenka działa jak
  • Odpowiedz
@volq: to jest tzw. [long version] wersja albumowa, jest krótsza, bodajże trwa trochę ponad 2 minuty. Osobiście uwielbiam ten utwór, szczegolnie za jego prostotę, czasem im mniej skomplikowana muzyka im mniej udziwnień tym bardziej dopasowujesz ją do siebie i odpowiedź na pytanie tak, Jamie xx jest powiązany ;)
  • Odpowiedz