Wpis z mikrobloga

@nieumiemtanczyc: a to może dlatego, że teraz większość graczy to osoby 20+ które nie mają już tyle czasu na granie co dawniej? Między innymi dlatego praktycznie przestał istnieć rynek RTS
  • Odpowiedz
@repiv:

a to może dlatego, że teraz większość graczy to osoby 20+

No raczej poniżej 18 roku życia.

Między innymi dlatego praktycznie przestał istnieć rynek RTS

Wiadomym przecież jest, że gatunek najbardziej oblegany był przez żądne akcji dzieci ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No raczej poniżej 18 roku życia.


@wielooczek: poszukaj sobie statystyk w necie. Większość osób które kupują gry to osoby w wieku 25-40 lat
Przynajmniej na zachodzie i w USA
  • Odpowiedz
@qtsms: Akurat system szybkiej podróży nie jest złym rozwiązanie, dg mnie jest bardzo dobrym. Bezproduktywne łażenie ciągle tymi samymi ścieżkami jest nudne i sztucznie wydłuża grę. Ja jestem za szybką podróżą jeżeli jakiś teren został już raz odwiedzony.
@nieumiemtanczyc: Pamiętam jak nie które lokacje było ciężko znaleźć wg tych opisów, czasami godzinę czasu spędzało się na znalezieniu jednej jaskini, bo była gdzieś schowana, a opis był typu "szukaj
  • Odpowiedz
@flager: ja pół Morrowind zwiedziłem ganiając nie tam gdzie trzeba bo dziennik był niedokładny. Ale w tym rzecz, bo Morrowind jest prowincją pełną smaczków, rzeczy do zwiedzenia, więc w sumie to się nie nudzi, zgodzę się że powrót do miejsca oddalonego 215516km po raz trzeci jest monotonny, ale na pewno nie odkrywanie tego miejsca po raz pierwszy.

Skyrim jest zwyczajnie za prosty. Tak jak wszystkie dzisiejsze rpg których odechciewa mi
  • Odpowiedz
Ale w tym rzecz, bo Morrowind jest prowincją pełną smaczków, rzeczy do zwiedzenia, więc w sumie to się nie nudzi


@Jajcew: Akurat w Skyrimie też jest tego całkiem sporo. Nie robię zadań, bo co chwila na kompasie mi się pojawia obiekt, którego jeszcze nie odwiedziłem.
Tak na marginesie, czy wskazywanie lokalizacji i zadań na mapie jest złe? Po skończeniu Morrowinda i tak szukałem na stronach listy zadań i sprawdzałem co
  • Odpowiedz
@qtsms:
Jakiej szybkiej podróży? Dopiero co kupiłem, mam 16lvl ale wszędzie #!$%@? na piechotę - nie wiedziałem, że da się inaczej... nie wpadłbym na to.
  • Odpowiedz
@Nightshade: z morrowinda na skyrima można się przenieść, ale w drugą stronę w tych czasach to raczej niemożliwe. Sam jak odpalam morrowinda to mi się momentalnie nudzi, ale jak na tamte czasy to było coś. Robią Skywind, czyli przeniesienie morrowinda do mechaniki Skyrima, ale na to trzeba będzie jeszcze dłuuuuuugo poczekać, także nawet nie trać czasu ;d
@flager: skyrim jest większy, ale moim zdaniem uboższy. Najgorszy jest scalling
  • Odpowiedz
@Jajcew: Właśne z tym mam spory problem - próbowałam się przerzucić z Fallouta 3 na 1 i 2 bo wypada znać klasyki, ale odpuściłam, bo nie dałam rady się "uwstecznić". Chociaż jak niebieski grał w Morka to wisiałam mu na ramieniu i oglądałam. Coś jest w tej grze, bo potem jak niebieski wyjechał to mi brakowało głównie grania w Morrowinda :D
  • Odpowiedz
@Jin: Jak wlaczysz mape to mozesz sie przemiescic do juz odwiedzonego przez Ciebie miejsca poprzez klikniecie ;). Oczywiscie tam gdzie nie dotarles jeszcze musisz przedralowac z buta.
  • Odpowiedz