Wpis z mikrobloga

#!$%@? MIRKI, ZNAJOMA OSOBA NA FEJSIE CHWALI SIĘ JAKIE TO ONA HIPSTERSKIE HERBATY NIE PIJE, NO JA #!$%@?, PU-ERH Z MASŁEM I SOLĄ, KIJ Z TYM ŻE SMAKUJE JAK WODA PO MYCIU SIĘ TWOJEGO STAREGO ALE OO JA #!$%@? JAKI TO JESTEM SMAKOSZ HERBAT A WY CO DALEJ MELISA ALBO LEŚNA MIESZANKA LIPTONA? NAWET MI WAS NIE ŻAL, JA KUPUJĘ HERBATĘ Z KAMBODŻY, JAKBY BYŁA JESZCZE CIUT BARDZIEJ OBRZYDLIWA TO #!$%@?ŁBYM MATKĘ WE WSZYSTKIE DZIURY
  • 19
  • Odpowiedz
@FLAC: Bo to takie hipsterskie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak jak kawa ze starbuksa :)

ojaa ej jaka ta kawa jest przepyszna wiesz te guwno inka mi nie smakuje ;))) ja wole zwyklom no anka wiesz starbacks i te sprawy place 2 cebuliony i kawka gotowa ;)) haha a te cebulaki kawa sypana omg jak mozna to pic :)) a co tam u ciebie skarbie co
  • Odpowiedz
@let_it_be: Polecam, tylko jak mame, albo tate zobaczy to spojrzą na ciebie jak na niedorozwoja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałem się przerzucić na tą dietę na samym maśle ale za bardzo głodny byłem i po jednym dniu zrezygnowałem ;d
  • Odpowiedz
@let_it_be: Założenie (z tego co pamiętam, bo to dawno temu było) jest takie, że mózg, cały organizm przestaje używać glukozy jako podstawowego środka energetycznego, tylko zaczyna działać na tłuszczu (albo z tłuszczu robi glukozę). Ma ponoć wyższą efektywność itp., a organizm 'jedząc' tłuszcz na co dzień zaczyna zjadać tłuszcz zalegający na ciele. Coś takiego to było chyba :D
  • Odpowiedz