Wpis z mikrobloga

@leopold22: ja kiedys trafilam na kolesia ktory zanudzal mnie swoimi zainteresowaniami, ciagle gadal tylko o pociagach. Z poczatku ok, fajnie widziec ze ktos ma pasje, ale po jakims czasie zaczelo to byc nudne bo co chwila wracal do tego i nawet nie pytal nic o mnie.

Inny z kolei myslal ze jest zabawny i opowiadal mi swoje gimbusiarskie zarty z czasow liceum (koles 22 lata) ktore byly raczej zenujace a nie
@leopold22: a to tak ;) ta druga sytuacja ktora opisalam byla na kompie wiec pewnie ciezko bylo wyczuc emocje, ale w sumie po sposobie mogejo odpisywania mogl sie domyslic ze mam dosc. Chociaz pewnie nie kazdy jest na tyle spostrzrgawczy :P

Mnie moj niebieski tez zdobyl poczuciem humoru idt, nie byla to jednostronna gadanina z mojej strony o mnie. Ale to chyba zalezy od kobiety, niektore lubia byc w samym centrum
@mosia91: czemu unikać?
@leopold22: mnie się właśnie wydaje, że to bardzo indywidualna kwestia, ważne żeby się dopasować, a generalnie właśnie ważne jest żeby zachowywac się w miarę naturalnie, a zwłaszcza jeśli Ty faktycznie jesteś taki fajny i ciekawy :P
Bo co Ci z tego, że zrobisz wrażenie na paru pierwszych randkach jak potem się ma okazać, że to jeden wielki fejk? No chyba że celem ma być zaruchanie, ale dałeś