Wpis z mikrobloga

W maju mi minie rok na #silownia (na ironie w maju nie będę mógł trenować na siłowni bo mam wyjazd 1-29maj), początki były trudne, nawet bardzo. Jak przypomnę sobie swoje początki to aż mi się śmiać chce xD Jak technika leżała, ale każdy się uczy.
Mogłem przez ten rok osiągnąć więcej, ale i tak jestem zadowolony. Zaczynałem od bardzo zera, przez pierwsze 2-3 miesiące robiłem na płaską na suwnicy (nie polecam!), zaczynałem od 20/25kg na suwnicy, a na dzień dzisiejszy jest już 80kg na płaskiej.
Moja waga początkowa to było 56/57kg, waga na siłowni pokazała dziś 69,5kg (wzrost 18cm, kurde 180cm*) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo się cieszę z efektów, może nie są one jakieś mega-super, ale moja sylwetka bardzo się polepszyła, zacząłem wypełniać ubrania. Moja twarz też się zmieniła, samoocena i pewność siebie też bardzo poszła w górę.
Polecam każdemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeszcze trochę i będę mógł należeć do #mirkokoksy
#chwalesie #motywacja
  • 15
@horiks: ładnie :D Ja zaczynałem z podobnej masy (178 cm, 58 kg) i w 15 miesięcy urosłem do 181 cm (nie pytajcie jak, po prostu LeL) i do 75 kg :D Pamiętam jak płaską zaczynałem 20 kg, po tych 15 miesiącach 100kg poszło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piona ciumplu ektomorfiku
@jarnunvosk: I po powiedzmy trzech miesiącach ile byłeś już w stanie wziąć? Miałeś dość równomierny progres jeśli chodzi o wyciskanie na płaskiej? A te 100kg to twój max, czy tyle robisz w ostatniej serii? :)