Wpis z mikrobloga

Wiecie jak włączyć linie stop loss / take profit żeby pokazywała się na wykresie po kliknięciu zlecenia kontraktu CFD? Chodzi o aplikację MT z XTB. Nie mogę tego wyklikać, a na pewno się da.
#forex #xtb
  • 23
  • Odpowiedz
@fataler: Zrób screna z mt5 i pokaż jak chcesz żeby to działało w mt4. Pisałeś we wpisie "MT z XTB" dlatego zająłem się sprawdzeniem MT z XTB a nie MT4 od MetaQuotes
  • Odpowiedz
@fataler: strasznie to jest dziwne, że nie pokazuje tych poziomów, nigdy mi się tak nie zdarzyło w mt4... myślę od kilku minut co może być przyczyną ale jeszcze nie wiem...
  • Odpowiedz
@Nemsik: Dzięki za pomoc, będę szukał dalej. Ogólnie wygląda to tak, jakby w ogóle nic nie chciało mi się rysować na wykresach. Twój pipsometr mimo zainstalowania i nałożenia na mój wykres również nic nie wskazuje, chyba, że trzeba mu coś jeszcze skonfigurować?
  • Odpowiedz
@fataler: Pipsometr nie jest mojego autorstwa, jednak jest niezwykle przydatnym narzędziem. Spróbuj Narzędzia->Opcje->Strategie->Zezwalaj na import DLL. Powinno być ok
  • Odpowiedz
@Nemsik: Heh, no i nie działa. Znaczy pipsometr się wyświetla, ale wartości się nie zmieniają. Jedyne co się zmienia to wartości w dymku wyświetlane po najechaniu na nie myszką.
  • Odpowiedz
@Nemsik: Poprzedni wniosek był błędny. Wiesz dlaczego nie pokazywały mi się te linie? Bo nie na każdym instrumencie działa OneClick Trade. Ja pierdziele, 3h szukania :) Wystarczyło zmienić na XTB instrument na taki z jedną kropką na końcu w nazwie i już jest ok.
  • Odpowiedz
  • 0
@fataler: no to zajebiście :-) po twoim komentarzu o nie działającym pipsometrze pomyślałem właśnie, że coś jest skopane w mt4 ale widzę że już sobie poradziłeś :-) pozdro
  • Odpowiedz