Wpis z mikrobloga

@nietopies: ty tak ja serio? Ty nie musisz sie tym przyjmować, bo depresja dotyka tylko inteligentnych.

Taki przyklad, nie wierze w boga, czyli po smierci nic nie ma, do tego dochodzi śmierć kogos z bliskiej rodziny, lub otoczenia. Zostaje ci swiadomosc ze nigdy wiecej nie zobaczysz tej osoby i depresja gotowa.

Beka z ludzi ktorzy nie umieja wejsc w czyjas skore, dla mnie to troche rzejaw braku inteligemcji
  • Odpowiedz
@SScherzo: Stawiasz raka na równi z depresją? Czyli według Ciebie można umrzeć na depresję która praktycznie nieuleczalna? xD To tylko utwierdza mnie w moich przekonaniach, że depresja jest dla podludzi.
  • Odpowiedz
@nietopies: żebyś się nie zdziwił, że każdego może dotknąć depresja. depresja to choroba psychofizjologiczna, może mieć przyczyny biologiczne. i dotyka to nie tylko samotnych ludzi. gówno wiesz, a się wypowiadasz. nie jesteś wcale lepszy :)
  • Odpowiedz
@SScherzo: Mogę mówić co mi się podoba, ale nadal nie wiem po kiego komuś depresja ;) można się użalać nad sobą jakim to się jest #!$%@? i strzelić sobie w łeb albo starać się żyć pozytywnie. Ja wybieram tą drugą opcję i idę słuchać sobie radyjka ze śmieszną muzą stojąc na rusztowaniu oraz śmiejąc się z ludzi którzy przechodzą pod spodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@
  • Odpowiedz
Taki przyklad, nie wierze w boga, czyli po smierci nic nie ma, do tego dochodzi śmierć kogos z bliskiej rodziny, lub otoczenia. Zostaje ci swiadomosc ze nigdy wiecej nie zobaczysz tej osoby i depresja gotowa.


@nietopies: haha
  • Odpowiedz
@nietopies: wow, gratulacje! jesteś zdrowy. możesz wywyższać się ponad chorymi. tak robią dojrzali ludzie :) mów co chcesz, ale wiedz, że mowisz bzdury, które wynikają z ignorancji albo z braku wiedzy.
  • Odpowiedz