Wpis z mikrobloga

Ostatnio wpadła do mnie w odwiedziny ciocia lvl >50. Zawsze ją lubiłam, przednia babeczka. :)
Jako tako potrafi sobie z Internetu korzystać, stara się iść z duchem czasu.

Zobaczyła na moim ekranie otwarty wypok i od razu rzuciła:
- Hiehie, Ty też jesteś wykopowiczka?
Ja takie zdziwienie, czo ta ciocia. o.O
- No tak. Masz tam konto ciociu? - zapytałam niepewnie.
- Nie, konta nie mam, ale zawsze sobie przeglądam te znaleziska. Najbardziej lubię oglądać hity tygodnia, dużo ciekawych informacji. I w ogóle dzięki wykopowi polubiłam Korwina i będę na niego głosować w najbliższych wyborach, żeby się coś w tej Polsce zmieniło, a nie cały czas te same mordy przy korycie.

Zatkało mnie, nie wiedziałam co powiedzieć. Nigdy nie pytałam cioci o jej preferencje polityczne. Myślałam, że jak wszyscy w jej wieku tak i ona wyznaje jedyną słuszną dewizę "tylko PiS". Uśmiechnęłam się w końcu od ucha do ucha, powiedziałam cioci, że jest zajebista i że się z nią zgadzam w 100%. :)


#truestory #coolstory
  • 62
  • Odpowiedz
Do triumfu wiele brakuje, nawet na wykopie. Z tego, co zauważyłem, to obok Korwina ostro na propsie jest czebolizm i merkantylizm, ilekroć poruszane są tematy ekonomiczne.
  • Odpowiedz
Nie, konta nie mam

I w ogóle dzięki wykopowi polubiłam Korwina


@Famina: Jaki fake, przecież tag #polityka jest niewidoczny dla niezalogowanych, a za brak tego tagu przy Korwinie przecież banują. A mireczki łykajo.
  • Odpowiedz