Wpis z mikrobloga

@Keffiro: Przyznam szczerze że jestem za tym żeby ludzie lgbt mogli wychodzić za mąż, bo co mi to przeszkadza, nikogo nie krzywdzą. Mimo to potwornie odpycha mnie całe to wasze ziejące nienawiścią do patriotów i religii środowisko. Jeśli oczekujecie tolerancji od innych to sami też ją chociaż w najmniejszym stopniu przejawiajcie bo plusując filmiki z sikającymi na groby ludźmi wyglądacie jak dzicz. #mojedwagrosze
@KnightNostalgia: Kieruję się tym co widzę. Nie tak dawno widziałem ludzi z #neuropa którzy kibicowali w commentach sikającemu na groby facetowi. Zakopywali artykuły o nękanych przedsiębiorcach. Czy opluwali bogu winne siostry zakonne które z założenia nigdy nic do nikogo lgbt nie miały. Trzymam się z daleka od całej tej zbieraniny poglądowych wojen, i zachowuję raczej racjonalizm, i tak jak będę bronić ludzi pobitych na ulicy za to że są gejami to
@corpseRott: Kurcze, trudno mi odpowiedzieć na Twój komentarz.

Przede wszystkim, jestem osobą, która póki co miała w życiu na tyle szczęścia, że nie musi nikogo nienawidzić. Proszę więc, nie używaj przyimków wy, wasze, opisując mnie jako członka grupy, której domeną jest nienawiść (nie, #neuropa nie jest taką grupą). Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że to Ty dokonujesz w ten sposób jakiegoś ataku.

Poza tym, zdajesz się tworzyć wizję świata na podstawie
@KnightNostalgia: Wybacz jeśli Cię uraziłem. Nie było to moim zamiarem. Nie mniej jednak z tego co widzę to osoby tego pokroju nie stanowią jednostek, i to raczej znacząca większość #neuropa. Wnioskuję to z masowych akcji zakopywania niektórych wpisów na wykopalisku, oraz częstych komentarzach które nie ograniczają się do paru osób. Te komentarze często są mocno poniżej krytyki, zawistne i wrogie. Każdy ma prawo do swojego zdania, wielu patriotów walczących o
@corpseRott:

Przyznam szczerze że jestem za tym żeby ludzie lgbt mogli wychodzić za mąż, bo co mi to przeszkadza, nikogo nie krzywdzą. Mimo to potwornie odpycha mnie całe to wasze ziejące nienawiścią do patriotów i religii środowisko. Jeśli oczekujecie tolerancji od innych to sami też ją chociaż w najmniejszym stopniu przejawiajcie bo plusując filmiki z sikającymi na groby ludźmi wyglądacie jak dzicz. #mojedwagrosze


Ale dlaczego zwracasz się do mnie i mnie