Wpis z mikrobloga

No i dwa dni pograne. Współczesne gry zrobiły ze mnie debila, pary razy zginąłem by w końcu skumać, że jednak by kogoś zabić w danej lokacji trzeba dolevelować i zebrać więcej ludzi. Boje się jak by wyglądało moje ponowne przechodzenie PT czy BG :D
Na początku myślałem, że mój druid jest zbugowany bo walka przebiegała ciężko, później zrobiłem barba i się okazało, że jest jeszcze gorzej - to jednak trudność gry.
Jaka klasa wg. waszego doświadczenia sobie najlepiej radzi w tej grze? Co wygląda na silniejsze względem innych klas?

Jeszcze jedna rzecz - nie polecam kupować tych edycji Champion i Royal, ja wykosztowałem się na Royal i w sumie dwóch rzeczy jeszcze nie ma :/
Chociaż poradnik dodawany do Royal jest BARDZO obszerny, chociaż nie wiem czy wart aż 80 zł, bo konceptów to jest raptem kilka, a reszta jest taka - no może być ale dupy nie rwie :)
#pillarsofeternity
Pobierz loczyn - No i dwa dni pograne. Współczesne gry zrobiły ze mnie debila, pary razy zgin...
źródło: comment_RKvIRfoWg3LlcJE8OkUeHeCH85weDeJc.jpg
  • 11
Jaka klasa wg. waszego doświadczenia sobie najlepiej radzi w tej grze?


@loczyn: gram mnichem i jest spoko: może trochę odstaje w walkach z bossami (moc na 11 robi swoje ()), ale w walkach z przygodnymi mobami robi straszną siekę. Widziałem dziś też filmik Sensukiego pokazujący grę cipherem (enigmatykiem...?) i to też wyglądało nieźle.
@loczyn: Zastanawia mnie czy w tej grze klasyczny wojownik z dwurakiem ma rację bytu, czy nie do końca. Bo mechanika jest strasznie dziwna tutaj. Gra wygląda na promującą skrajności. Czyli 0 ataku max def, albo całkowicie odwrotnie...
@loczyn: @t3m4: @Khaine: Po dotarciu do Złoconej Doliny polecam w karczmie od razu zrobić sobie dwóch dodatkowych towarzyszy. Przydają się bardzo.

Ja gram na trudnym poziomie trudności i nawet z nimi jest ciężko, a co dopiero jakbym ich nie miał :P
@Nevardus: Ja biegam we dwójkę, masakra, nawet na średnim. Swoją drogą
@Khaine: Chciałbym pomóc ale nie wiem :P Ja "gram drutem i walę z ruszczki" i jest całkiem spoko.
Zatrzymałem się na dzwonach : /
@loczyn: We dwójkę? Ołołoł, ja po dotarciu do Złoconej Doliny zwerbowałem dwóch towarzyszy + ten mag który dołączył po wyjściu z karczmy, a i tak w tych ruinach gdzie quest z duchami, było bardzo ciężko, mimo 4 osobowego składu (na trudnym poziomie) :P
@Khaine: Ja dałem radę przejść większosc tych lokacji tam i ukończyć quest z duchami, w składzie - Paladyn, Łowca, Druid, Mag.

Raz wychodziłem bo myslałem, ze juz nie dam rady ale potem wrociłem spowrotem i walczyłem dalej (postacie nie zdazyli w miedzy czasie nabić poziomu).

Ale gdyby nie czary obszarowe Maga i Druida to chyba nie dalbym rady. Nacięższe starcia wygrywałem stwiając maga i druida na poczatku i waląc falami ognia
@Nevardus: To samo musiałem robić z magiem. Nie bardzo widzę możliwość zbalansowania wojowników, żeby byli pół-dps, pół-tankami. Zbroja + tarcza dają takie #!$%@? kary do szybkości ataku, że wojownik traci w ogóle znaczenie ofensywne...