Wpis z mikrobloga

Fun fact: to, że takie grafiki na swój FB wrzuca Najwyższy Czas!, polityczno-społeczny tygodnik konserwatywno-liberalny, nie oznacza, że jakikolwiek prawicowiec chce wtrącać się w cudze życie. W rzeczywistości, wtrącanie się w cudze życie jest domeną lewicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bekazprawakow #prawicowepoczuciehumoru #lewackihumor #tentagjestlinkiemdopostunafb
G.....n - Fun fact: to, że takie grafiki na swój FB wrzuca Najwyższy Czas!, polityczn...

źródło: comment_XT1CTQBNXDNTEuw5NKHFxFXvCDyG7L4N.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BarteckR: acha, bo jak prawaki wezmą sobie urojenia jakiegoś lewaka, że trzeba się na ulicach w dupe na paradach ładować a potem to atakują zażarcie, ze to niby wszyscy lewacy tak chcą, to już jest dobrze. Jasne.
  • Odpowiedz
@Ginden: Ja już po prostu nie mogę - usunięcie czegoś tam z obawy przed rakiem jest zbrodnią przeciwko kapitalizmowi, białochrześcijańskiej cywilizacji, propaguje homoseksualizm i ekologię że ich to tak bardzo boli? Czy tak dla zasady muszą o coś mieć pożar w dupie?
  • Odpowiedz
  • 3
@Kraker245: Terlikowski tłumaczy to sobie tak:

Decyzja Jolie wynika z głębokiej wiary w to, że medycyna i technika pozwoli nam zarządzać swoim życiem, czyli decydować, kiedy i z jakiego powodu umrzemy. Nie mamy takiej władzy, podobnie jak nie my decydujemy o tym, kiedy się urodzimy.

A czemu anonimowy, konserwatywno-liberalny redaktor Najwyższego Czasu! idzie w ślad Terlikowskiego i krytykuje profilaktykę raka? Nie wiem.
  • Odpowiedz