Wpis z mikrobloga

@m21d24: 168 jest nadal chetnie kupowanym samochodem. Bardzo chetnie biore z rozliczen, bo 2 - 3 dni i auto idzie z dobrym zyskiem. Tutaj w UK wiekszosc tych A klas to automaty w pelnej opcji, wiec idealne jako kolejne, tanie auto w rodzinie:)
  • Odpowiedz
@acidd: bardzo mi sie podoba Phaeton:) Zajebista fura dla kogos kto lubi duze bryki. Do tego bardzo tania w segmencie. Wedlug mnie lepsza od E klasy a o wiele tansza:)
  • Odpowiedz
@acidd: CLA250 jest zbudowana na płycie A, ale to nie znaczy, że na wielkość są identyczne. Przede wszystkim - sama długość auta i rozstaw osi są inne, miejsca w środku też jest trochę więcej w CLA. IMHO CLA jest dużo ładniejsza od A klasy, chociaż ta druga w wersji A45 przyprawia o zawał serca. Musisz też pamiętać, że wersja AMG to nie tylko zmiana przedniego i tylnego spojlera, ale też
  • Odpowiedz
@m21d24: jego role przejela B klasa. Nowa polityka firmy. Zwlaszcza, ze mozesz go miec za £150 miesiecznie - oferta dla mlodych ludzi. Nawet wykladajac towar na polki w Lidlu mozesz go miec...
  • Odpowiedz
@fuser: Przecież CLA to niższe szczeble meśka. :P A takich ofert jest trochę, 20k więcej za przebieg parę razy mniejszy.

@benzdriver: Ale C63 to inna bajka, A45 jest jak Czikłaczento z dwoma turbinami. C63 mimo, iż drapieżne, to jednak zupełnie inne odczucia daje.
  • Odpowiedz
@benzdriver: Jako własny jeszcze niczym, ale wyżej masz czym się uczę.

C63 jest narowiste, wręcz piekielne, to w ogóle moje marzenie (w wersji BE :))), ale w A45 czujesz jakbyś siedział na silniku. ;)

A już rozumiem o co chodziło w Twoim stwierdzeniu - ja mówię cały czas o Edition 1.
  • Odpowiedz
Cześć @acidd:
Miałem tą przyjemność testowania wszystkich nowych modeli samochodów budowanych na bazie Coupe. Były to dość rzetelne i solidne testy zanim dostałem kontakt w Dubaju. Niestety teraz mój nowy zakup garażuje ze względu na fakt wyjazdu.

Testowałem:
Infinity G37S
BMW
  • Odpowiedz
@Shewie: Tez miałem okazje jechać G37S, akurat krótko po jego polskiej premierze. IMHO juz za sam wygląd nie jest to konkurent dla reszty w zestawieniu, ma tez pare lat, co widać po stylizacji deski rozdzielczej i okropnej kierownicy. No i w ogole nie czuć w nim prędkości. :P
  • Odpowiedz
@iDaft: ale ( formalnie rzecz ujmujac ) to nie jest coupe. Coupe to ' hard and permanent roofed cabrio ', wiec brak slupka B, brak ramek w drzwiach, zamykany schowek na kluczyk, wzmocniona podloga bo dach nie ma funkcji nosnej i kilka innych. Te coupe o ktorych piszesz, to tylko z nazwy coupe...
  • Odpowiedz