Wpis z mikrobloga

Nooo, @gadzibastion :DD

Przygotowałam dla mojego nowego jeżyka terrarium dziś ;D ma miseczkę na robaczki, karmę, poidełko, zrobiłam ZAJEBISTY DUŻY domek (może jeszcze dzisiaj przerobię na piętrowy ;D) i jutro z rana dokańczam z tatą kołowrotek. Zrobiony z miski, sklejki, płyty, 2 łożysk i śruby, będzie ZAJEBIIISTY :D teraw na zdjęcie wsadzona tylko miska, ale jutro będzie lepiej, serio ;D

A teraz jadę na dworzec wysłać wężyka. Jutro o 9 rano odbieram jeża i węża. Ktoś wie może, jak jeżdżą pociągi w momencie, kiedy zmienia się czas? Bo tak niefortunnie trafiłam... O.O

O takie jest
Takie oo;D

#chwalesie #jez #jeze #szczecin #gadzibastion @gravedigger @pankara @x-SANTA-x @leworwel @Papja @Cahir22: @Ranfun: @Kodys @Queiroz @Jormungand @Turrsky @skrajnaa @Migfirefox: @foxmurder: @JAmajki: Jak ktoś jeszcze jest leniem i nie sprawdza tagów, a chciałby być wołany - to śmiało pisać do mnie ;)
Khaleesi - Nooo, @gadzibastion :DD

Przygotowałam dla mojego nowego jeżyka terrariu...

źródło: comment_FB4oJuYgRAD4RFxiC4EAvdsZABnKL59U.jpg

Pobierz
  • 18
@Gugas, jeżyk nie będzie się ślizgał na tej misce? Będzie nieco pod skosem, żeby biegał poziomo, ale mimo wszystko, miska jest śliska. Może to jakoś zetrzeć papierem ściernym, albo zrobić "szczebelki" silikonem? Jak myślisz?

Pomysł z silniczkiem olałam, ale mam łożyska do kręcenia, więc będzie maga płynnie ;)
@Khaleesi: kuwetka. Ja zrobiłam Kartonowi z dużego plastikowego pudełka na jedzenie. Do środka zwirek drewniany, i przy odrobinie szczęścia jez bedzie korzystał. W przeciwnym razie, kuwetka bedzie używana jako salon (Gałgan znalazł dla nej takie zastosowanie;)