Wpis z mikrobloga

@Sherrax: Aaa, to ten sam inteligencik co mnie wczoraj ostro zwyzywał, odblokuj priv jak chcesz zobaczyć tradycyjne katolickie miłosierdzie i szacunek do bliźniego w wykonaniu tego użytkownika xD
  • Odpowiedz
@ThePr0: Tak, można być mocnym w inteligencji. Z tym, że osobnik opisany tutaj jest "mocny w gębie" chodziło mi o to, że nie pierwszy raz widzę jego agresywne wypowiedzi skierowane do innych użytkowników.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: "mocnym w gębie" nie jest burak, który wyzywa tylko osoba która potrafi układać konstruktywne i inteligentne wypowiedzi, więc ty raczej też nie jesteś "mocna w inteligencji".
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Ilu ignorantko znacz członków RN,krytykując całą organizację za bluzgi jednego typa którego identyfikujesz z grupą której może być tylko sympatykiem? Obydwoje wiemy że oprócz tego że na ciebie nabluzgałem #!$%@?łem cie argumentacją,bo ty nie masz ZIELONEGO pojęcia o historii ,ani roli KK w kształtowaniu się tożsamości narodowej w Polsce
@Sherrax: Ty za to krytykujesz kierowców za korkowanie dróg które są dla nich stworzone "umysł analityczny i ścisły" proszę cię.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Poza tym szukanie korelacji między inteligencją a stężeniem wulgaryzmów w dyskusji jest dnem... ale jak mówił pewien francuski filozof "Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy – ze swego rozumu."
  • Odpowiedz