Wpis z mikrobloga

@Lanza: chociażby to, że od 2 tyg nic nie robie, bo gnije w łóżku , jeść się nie chce i ...traci sie na masie, którą tak skrupulatnie się budowało, to potem trzeba będzie nadrabiac :/
@bgonzo: 183/98, miałem 2mieś przerwy i mnie nieźle zalało +10kg :( Do kwietnia jeszcze podziałam z masą a potem trzeba się wyciąć. Planowany czas 10tyg, cel 12kg
@Lanza: łołołoło ... u mnie 175 i 80 kg , ciezko mi jest przy normalnym trybie zycia i diecie przekroczyć tą granice magicznych 80 kg , ale w porownaniu z poprzednią masą jest progres ( wtedy 90 cm w pasie, teraz coś koło 85) ...

hmmm serio potrzebujesz motywacji ? :D btw. w sumie tak mysle, że od kwietnia, a moze i jak dobrze bedzie mi szło to od połowy marca
@Lanza: W sumie może i bym się załapał. Póki co recomp robiłem i poszło 2cm w pasie i coś #!$%@?łem z kalorycznością bo 3-4kg w dół w ciągu 2 miesięcy.

Jakiś własny kanał zamierzasz robić? Jak Robisz 12kg w 10 tyg to ja bym sobie ustawił 8-10kg w 10 tyg.

Póki co ~90kg 184. Ale przy 80 kg dla mnie to czułbym się cholernie mały :/

spalacz będziesz zarzucał?
@bgonzo: Nie no z motywacją bywa różnie, są lepsze i gorsze dni, ja mam z kolei problem, że łatwo nabieram wagę, ale też jak przychodzi okres redukcji to nie mam problemu by ją zrzucić :)

Od kwietnia będą treningi co drugi dzień + aero 2x30min 4-5x w tygodniu, no i wiadomo że do tego dieta z pułapu 2800kcal i co tydzień obcinanie po 100kcal aż do poziomu 2000kcal na ostatnie 3tyg.
@Gadzinski: Spalacz zarzucę dopiero w 5tygodniu, 4tygodnie powinno mi zejść do 6kg max. Potem szacuje, że waga będzie szła ~1kg tydzień.

Spalacz to Viper mam 30kaps 1x2dziennie a potem http://allegro.pl/hyperlean-fx7-spalacz-z-geranium-yohimbine-wys-24h-i3026797198.html już do końca.

Do tego aminokwasy proste przed aerobami, bcaa przed/w czasie treningu.

No i standardowa suplementacja Omega3 i witaminy.

Mogę zrobić własny kanał, może kiedyś kogoś to zmotywuje :)
@Lanza: nie za ostro jak co drugi dzień ? i aero 2 x dziennie po 30 min 4-5 razy w tyg ? :o dla mnie z deczka hardkorowo wyglada

u mnie trening w normalnej konfiguracji 3 x tyg + w dni nietreningowe 10 km do wyrobienia + rower bo w sumie on jest dla mnie środkiem transportu bardziej :) a dieta tez pułap 2800 i pikowanie w dół do 1500 ;)
@bgonzo: 1500 to zdecydowanie za mało, moja kobieta na redukcji ma teraz więcej a waży 61kg:)

Co drugi dzień jest w sam raz :) Tylko z aero będzie problem ze względu, że pracuję na 2zmiany po 12h ale planuje robić tak

1dzień (dniówka w pracy) - wolne

2 dzień nocka w pracy (aero po 3h po 1 posiłku czyli koło 10rano) i aero koło 16 potem sen przed pracą

3 dzień
@Lanza: za mało mówisz ? ostatnio całkiem nieźle mi szło w takiej konfiguracji, co prawda czułem się nieźle zajechany, ale to wszystko na sucho , bez żadnego spalacza. teraz też zamierzam sobie bez niego poradzić, a gdybym miał ewentualnie zarzucać to tylko,żeby zjechać poniżej 70

U mnie dietka wygladała tak ze : 50 gr owsianych , mleko, 2 jajka , w zaleznosci od tego czy dzien treningowy czy nie 100 albo
@Lanza: @bgonzo: przy takim ostrym pikowaniu organizm nie wejdzie w "głodówka mode" i trzymaniu tkanki tłuszczowej w stanie pogotowia ?

ja bym zaczął przy 2800 (według kaloryczności 100kcal deficytu na start) i co 2 tydzień zmniejszał o 100, dobijając do 2300-2400kcal. W zależności od efektów.

Siłownia 3x w tygodniu ~70min Areo po siłowni 40-50min.

Dieta low carb, bo jestem czuły na węgle.

Suplementy tak jak u Ciebie Lanza omega 3
@Lanza: czemu mleko na redukcji odpada ? no naturalnie, że na cały dzień , uwzględniam to na 2 posiłki

@Gadzinski: łajej

no bez przesady. chyba nie sadzisz, że zaczynam od 2800 i ostro pikuje w 4 tygodnie do 1500 :D fakt troszke niefortunnie jebnałem to "pikuje" to moglo byc mylące eheh
@Gadzinski: Ja tam lubię węgle na redukcjii nie jestem za ich drastycznym obcinaniem :) (Zaczynam od 3g/kg) Obcinka co 2tydzień to trochę za długo, co 5dni można odejmować śmiało. Przy 2300kcal zobaczę jak będzie waga szła bo może nie będą potrzebne dalsze cięcia.

70min aero bez sensu, max 60 się powinno robić, po dłuższym wysiłku już zbytnio mięśnie kosi podobno. A najlepiej dzielić aero na dwie sesje

"Badania przeprowadzone na Northeastern
@Gadzinski: Jeśli masz czas je robić tak to testuj na sobie :)

W dni które nie dasz rady 2x rób 1x 40-60min. Ja tak będę działał :)

Dobra zbieram swe leniwe dupsko na siłownie, dziś legs day :P