Wpis z mikrobloga

@OrangeEkspert: już straciłem nadzieje.. jakiś miesiąc temu zgłaszałem problem jednak standardowo poinformowano mnie, że na chwile obecną nie da rady szybciej i prędkość mieści się w zakresie umowy, dziękuje, dobranoc.
@paw39, nie gwarantujemy stałej prędkości Neostrady, dlatego może ona oscylować w zakresie od 1Mb do 10Mb, przy umowie na Neostradę do 10Mb. Neostrada działa z taką prędkością na jaką pozwalają parametry szumu i tłumienia wynikające m.in. z odległości gniazdka abonenckiego od centrali.
@OrangeEkspert: ale miejsce mojego zamieszkania nie oddaliło się od centrali ani centrala ode mnie. Po prostu nikt z Waszej ekipy nie potrafi wyjaśnić dlaczego w poprzednich latach kiedy moim dostawcą była Netia, prędkość internetu wynosiła 6Mb/s bez przerwy.
@Geluowns: w tym czymś nic nie można, prócz wpisania loginu i hasła do neo :) Dlatego szukałem informacji czy da się tego funboxa ustawić w tryb aby robił jako switch a router główny postawić na czymś innym z ADSL. Niestety nie znalazłem takiej możliwości, może @OrangeEkspert: się wypowie.