Wpis z mikrobloga

@bonaventure: Może zorganizują coś w ścisłym centrum to się w końcu doczekają. Nie wiem, jakoś do mnie nie przemawiają ich "argumenty" i cały sens organizowania tego, chcą pojeździć to niech #!$%@?ą ścieżką na powsin czy coś.
  • Odpowiedz
@bonaventure: Co ja poradzę, że tak to wygląda.
1. Nie jedziemy w godzinach szczytu, tylko po.
2. Skonsultowaliśmy trasę z inżynierem ruchu, żeby pojechać tam gdzie zrobimy najmniej utrudnień.
3. Staramy się unikać tworzenia dodatkowych utrudnień dla komunikacji miejskiej.
4. Przejazd trwa około 5-7 minut, jak jest ciepło przy bardzo długich Masach przeciąga się do 15 minut w gorszych miejscach.
Jeżeli chodzi o to dlaczego Masy odbywają się w tygodniu -
  • Odpowiedz
Czy byłbyś w stanie bez obaw wziąć veturilo i pojeździć sobie po centrum miasta po ulicach?


@Mhrok: byłbym, brałem, jeździłem...
i nadal nie rozumiem tej debilnej inicjatywy
  • Odpowiedz
@beer_man: Zerknąłem na mapę dróg rowerowych w centrum Warszawy i faktycznie #!$%@? mało. Nie dziwię się że jeżdżą, bo inaczej nie wywalczą nic. W Toruniu wciąż masa jeździ, ale w soboty. Przez kilka lat wiele się zmieniło w podejściu władz do rowerzystów i ich praw i uważam, że masa miała tu, nomen omen, krytyczne znaczenie. Wcześniej mieli zwyczajnie #!$%@?. Teraz jest nieźle. Jeśli jesteś kierowcą samochodu i #!$%@? trzypasmową ulicą, a
  • Odpowiedz
2. Skonsultowaliśmy trasę z inżynierem ruchu, żeby pojechać tam gdzie zrobimy najmniej utrudnień.

3. Staramy się unikać tworzenia dodatkowych utrudnień dla komunikacji miejskiej.


@Mhrok: #!$%@? stwierdzam #!$%@? mózgowe u Was i u inżyniera ruchu.
Czy ty wiesz jak obecnie wygląda ruch na Bemowie w czasie trwającej przebudowy powstańców śląskich?????
  • Odpowiedz