Wpis z mikrobloga

dzień dobry pamiętniczku


kiedy wyszedłem dziś z uczelni, zaraz po opuszczeniu budynku poczułem petrichor - zapach deszczu zderzającego się z suchą glebą, który razem z koszoną trawą jest jednym z moich ulubionych zapachów, bo nieodłącznie kojarzy się z dobrą pogodą i...

będąc dzieckiem pojechałem z ojcem do jakiejś stołówki na schabowe i zupę. siedzieliśmy w ogródku letnim pod parasolami. kilka stolików od nas siedziała para dorosłych ludzi, pewnie ok 30-35 letnich. siedzieli bardzo blisko siebie, facet trzymał rękę dyskretnie wsuniętą pod bluzkę swojej dziewczyny i badawczo macał ją po cycku. nie rzucało się to specjalnie w oczy, ale moje spostrzegawcze dziecięce oko to dostrzegło. przez jakieś 10 minut patrzyłem jak pan czule maca panią. całej sytuacji towarzyszył petrichor, dlatego kiedy czuję ten zapach, pierwsze skojarzenie jakie mam, to bar mleczny i ręka na cycku

kiedyś też za garażami znalazłem z kolegą zużytą prezerwatywę. pierwszy raz widzieliśmy to na oczy, ale wiedzieliśmy już do czego to służy. ja zostałem pilnować znaleziska, a kolega pobiegł na osiedle zawołać kolegów. zebrała się cała wycieczka chcąca obejrzeć kondona. w końcu patryk wziął prezerwatywę na patyk i wrzucił komuś do mieszkania przez otwarte okno. czysty ubaw. całej sytuacji towarzyszył zapach rozmiękłego drewna i kolek, których dookoła było mnóstwo. do dziś, kiedy wchodzę do jakiejś starej, wilgotnej szopy, przypomina mi się zużyta prezerwatywa wlatująca przez okno do czyjegoś mieszkania.

albo jak czuję zapach niedomytego napletka, to mi się przypomina weekend u wujka michała bi...

albo dobra, nie ważne

dobranoc pamiętniczku

#lippaa
powodzenia - dzień dobry pamiętniczku

SPOILER

kiedy wyszedłem dziś z uczelni, z...

źródło: comment_0jOtiAH7sIHQ9xVaKu6kyJvcGLncKGul.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@policjaa: a wiesz co fanki robią ze swoimi idolami? x)

powodzenia na maturze, też w tym roku piszę - poprawiam, bo chcę zacząć dodatkowy kierunek, jakiś dający perspektywy na dobrą pracę, na przykład kulturoznawstwo lub politologię
  • Odpowiedz
@powodzenia: możesz mi pomóc, bo wydajesz się osobą która zna się na rzeczy jeśli chodzi o sandwiche. Dlaczego kiedy zamawiałem kanapkę za 13 zł to pani zaczyna mi naliczać hajs za dodatkowy ser i sos i wychodzi 21 zł. Nie ma nigdzie napisane, że dodatkowy pasztet kosztuje 3 zł. Przecież to rozbój w biały dzień. Pytanie bez beki kierowane do senior sandwich designera
  • Odpowiedz