Wpis z mikrobloga

Edycje kolekcjonerskie to domena gier, jednak teraz może się to zmienić. To wszystko za sprawą książki Roberta J Szmidta Szczury Wrocławia.
Ta historia o epidemii zombie we Wrocławiu, w latach 60., jest wyróżniająca się też z innego powodu. W rolę umarlaków wcielą się czytelnicy, wylosowani przez autora i to dla nich przeznaczona jest edycja specjalna książki.

Skład:
- Sygnowane Szczury Wrocławia w twardej oprawie (hardcover) – ta wersja książki jest limitowana tylko do edycji kolekcjonerskiej i nie będzie dostępna w księgarniach!!!
- Kod uprawniający do bezpłatnego pobrania e-booka Szczurów Wrocławia.
- Koszulka z grafiką okładkową i napisem upamiętniającym osoby wylosowane.
- Unikalny plan Wrocławia z 1963 roku, na który naniesiono wszystkie ważne miejsca opisywane w książce.
- Plakat ze znaną wam częściowo grafiką Roberta Rajszczaka.
- Spersonalizowany certyfikat śmierci.
- Specjalnie zaprojektowane na tę okazję pudełko – w podobnym była sprzedawana gra planszowa Metro 2033.

#ksiazki #zombie #edycjakolekcjonerska i jeszcze może kogoś z #kiper602ocenia to zainteresuje.

Kiper602 - Edycje kolekcjonerskie to domena gier, jednak teraz może się to zmienić. T...

źródło: comment_08FiOnZVCcEQ4Wll6XSoGA9WCZSRSY6d.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@robson1: Ceny nie mogę podać, ale zapewniam, że jest bardzo niska.
Losowano z osób lubiących fanpage ;) Było kilka losowań, wszystkie w tamtym roku. Książka będzie miała premierę za niecały miesiąc.
  • Odpowiedz
@robson1: Autor informując wylosowanych prosił o nie podawanie ceny. Nie wiem dlaczego prosił, ale się zastosuję.
Napiszę tylko tyle: jak na kolekcjonerkę i to o tak bogatej zawartości, to bardzo tanio. Wiele elementów będzie spersonalizowanych, jak koszulka czy.. akt zgonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki, jestem bardzo ciekawy jak wyjdzie. Jestem dość...hmm... osobiście zainteresowany ;) Wolałbym znaleźć się w dobrej książce ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz