Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc, to nie wiem co stało się z trybem FUT w fifie 15. Ostatnio wróciłem do tej gry po dłuższej przerwie, żeby popykać parę meczy i nie ogarniam tego co dzieje się na boisku. Gram sobie mecz, w którym strzelam w kilka minut 3 bramki z kontr, po czym przechodzę sobie do gry podaniami, żeby trochę przytrzymać piłkę przy sobie. W tym momencie mogę zaobserwować, że moi zawodnicy (złote karty z BPL) nagle tracą umiejętność gry w piłkę nożną - większość podań albo nie dochodzi do celu (nawet krótkie) bo jest nieprecyzyjna, albo np. odbija się od stopy przyjmującego piłkę co sprawia, że piłka sobie odlatuje gdzieś. Przed chwilą grałem mecz w którym podałem krótkie podanie do mojego bramkarza, a on biegł obok piłki przez chwilę, aż ta wpadła do bramki. Wtf?
Moi zawodnicy cały czas się przewracają - przykładowo wychodzę z kontrą i mój zawodnik biegnie i wjeżdża w niego dwóch obrońców przeciwnika - brak gwizdka, mój zawodnik leży na ziemi, piłka odlatuje gdzieś na bok. Inna sytuacja - walka o piłkę, przepychanka, mój zawodnik leży na glebie. Praktycznie w większości akcji moi zawodnicy się przewracają. Jak nad tym zapanować? Bo nie ogarniam tego zupełnie, nie zauważyłem chyba kiedy Fifa zamieniła się w UFC.
Ogólnie coś tu się #!$%@?ło od czasów FUT 14, albo mi się wydaje.
Co ciekawe w trybie kariery takie cyrki nie mają miejsca.
#fifa15 #fut #przemysleniazdupy
  • 4
Zauważyłem kiedyś w fifie coś co można nazwać 'wyrównaniem wyniku'.
Chocbys nie wiem jak dobrze grał to nagle cos się dzieje że albo podania właśnie nie dochodzą, albo znowu przeciwnik robi cuda. Działa to w dwie strony więc nie ma co też płakać. Także nie jesteś sam w tej teorii spiskowej ;)
@TeflonDon: Handicap dotyczy się tylko wyrównywania poziomu składu, czy też wyniku gry? Zmienia się on dynamicznie podczas meczu, tzn. im wyżej wygrywam, tym trudniej mi się gra?