Wpis z mikrobloga

"Micro Machines"

A dzisiaj klasyka, jedna z lepszych gier wyścigowych na nes/pegasus. Gra ze słynnej składanki z grami firmy Codemasters, czyli ze "Złotej Piątki". W grze ścigaliśmy się miniaturowymi pojazdami na różnorodnych trasach (m. in. stół bilardowy, wanna, piaskownica), a całą akcję obserwowaliśmy z lotu ptaka.

#gimbynieznajo #gry #staregry #pegasus #nes

Pod tym tagiem #perelkizpegasusa będę wrzucał gry w które zagrywałem się na pegasusie w dzieciństwie oraz takie które z jakiegoś powodu utkwiły mi w pamięci
Pobierz C.....t - "Micro Machines"

A dzisiaj klasyka, jedna z lepszych gier wyścigowych na...
źródło: comment_PkzSfAKbFJd3ckOPRKiXpug856KjJOaq.jpg
  • 23
@Czarnykwadrat: Przeszedłem(przejechałem, przelatałem, przepłynąłem) całą grę, zawsze brałem Emilio, trzeba było taktycznie na początku do wyścigów brać najlepszych- Bonnie, Spider i Dwayne chyba, potem zostawali łatwiejsi

Równie dobre według mnie były Micromachiny na PSX'a, dało się grać na 4 osoby na dwóch padach.
Potem grę zaczęło sygnować Matelle(producent zabawek) i kolejna część na PSP/PS2 była poniżej przeciętnej
QBA__ - @Czarnykwadrat: Przeszedłem(przejechałem, przelatałem, przepłynąłem) całą grę...
@QBA__: W sumie wygląda ciekawie, ale jakoś jednak wolę ten kolorowy, prosty styl w 2D z pegaza/nes. Nie licząc wersji z pegasusa to grałem jeszcze w wersję z gameboya. O ile pamięć mnie nie myli na jednym gameboyu mogły grać dwie osoby.