Wpis z mikrobloga

Nie chcę spamować tagów z zegarkami, obiecuję to już ostatni raz. Proszę pomóżcie mi zdecydować, który będzie lepiej fitował w codziennym życiu/pracy? Nigdy nie nosiłem zegarków, więc mam też pytanie czy jak będzie lato i w #!$%@? ciepło to czy noszenie takiego czarnego zegarka będzie raczej złym pomysłem? Mi się podobają oba, ale nie umie zdecydować, WSZYTKO W WASZYCH RĘKACH!

#watchboners #zegarkiboners #kupujzwykopem #pokazzakupy #zegarki #ankieta
Hejtel - Nie chcę spamować tagów z zegarkami, obiecuję to już ostatni raz. Proszę pom...

źródło: comment_ThebluKjTK22IcJ2LTttQ2NmnL07oyeK.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Hejtel: Z mojego doświadczenia bransoleta jest trwalsza niż pasek. Kolor bez znaczenia. Reszta to kwestia indywidualna, zegarki ładne, ale dla mnie osobiście zegarek musi mieć podświetlaną tarczę, żebym mógł w każdych warunkach sprawdzić godzinę. "Fosfor" nie zawsze się sprawdza.
  • Odpowiedz
lekko się boję lata z czarnym zegarkiem.


@Hejtel: kolor tarczy nie ma najmniejszego znaczenia w tym kontekście, nie myślisz chyba, że będzie tak absorbował słońce że aż to odczujesz. raczej zwróciłbym uwagę na pasek - w skórzanych bardziej się pocisz, jeśli chcesz tego uniknąć to bierz z bransoletą.
  • Odpowiedz