Wpis z mikrobloga

@Mruvek: Tak, dokładnie tak jak napisałeś. To 2$ zniżki. Niby niewiele ale to taniej o kilkanaście procent, przy zakupie z a 15$.
Kupon 5$ mozna wygrać o każdej pełnej godzinie, ale marne szanse bo jest tylko 900kuponów co godzinę na cały świat :)
  • Odpowiedz
@Xleonidas: Właśnie nie wiem skąd taka plotka, ale o każdej pełnej godzinie wskakuje pula ok 1000 kuponów, klikamy na tort i mamy kupon. Ja już dwa upolowałem, przy innych próbach pomimo kliknięcia idealnie o pełnej godzinie i tak się spóźniałem :)
  • Odpowiedz
@Mruvek: Bo ja na tym linku nic nie zyskuję (tzn jakies losowanie kuponów ma być, więc ściema), a nie ma chyba innej możliwości dostania tego kuponu 2$.
Tak, obydwa kupony ważne 1-10.04.
  • Odpowiedz
Ja dostałam kupon na 2 usd , nie wiem czy wczoraj czy dzisiaj :) stad moje pytanie może ktoś wie ile mogę mieć tych kuponow za dwa dolary?
  • Odpowiedz
@Kry00: aa no tak, bo ja dostałem 2$ przez to :D to dzięki. Ale jakby 5 mireczków kliknęło zaraz jak wkleje link, to chyba spora szansa
  • Odpowiedz
@Xleonidas: Ile można mieć kuponów za 2$ tego nie wiem, ale tych kuponów za 5$ można mieć do oporu, ile tylko wygrasz, więc może tak samo jest z tymi za 2$, trzeba by sprawdzić - zapodaj no ktoś kolejnego ref linka :)
  • Odpowiedz
@Mruvek: bo kupony były o 12:00:01 :) pierwsze 1000 osób które kliknie na ten nóz na torcie o pełnej godzinie dostaje kupon. Musicie czekać do 13:00
  • Odpowiedz
@Mruvek: Poprostu otwierasz zegarek systemowy, który musi mieć idealnie aktualny czas, i w drugim oknie masz otwartą stronkę z tym tortem (2-3 min przed tym zaloguj się, żeby w momencie kliknięcia być zalogowanym). Jak wybije pełna godzina, to dokładnie o pełnej klikasz na nóz, tort i jak masz fart to kupon wpada :) mi udało się 2 razy już, kupony przypisane do konta więc nie ma jak ich oddać.
  • Odpowiedz
@Kry00: a zegar zsynchronizowany z czym :D?
I wystarczy że nóż kliknę, myślałem, że dostanę link i dopiero jak 5 osób kliknie w niego, to ja mam 5$ więc się liczy komu najszybciej 5 osób kliknie. Kupony się oczywiście nie łaczą :<?
  • Odpowiedz
@Mruvek: Zegarek systemowy ma opcję aktualizacji z serwerem - poszukaj.
Klikasz w nóż o pełnej godzinie > dostajesz kupon na 5$ > dostajesz wtedy też ref linka na 2$ dla innych> musi kliknąć ci w tego linka 5 osób, tzn dostać kupony na 2$ > dopiero wtedy możesz wygrac kolejny kupon na 5$.

Kupony się nie łaczą - aż tak dobrze to nie ma :)
  • Odpowiedz