Wpis z mikrobloga

@23567435375: BÓL D--Y WYPOCZKÓW NA CHIŃSKIE BAJKI ZAWSZE NA PROPSIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja oglądam tylko własne tagi + główną. Nie dobijam do momentu, gdzie pojawiają się arty anime-related, a tu biedni nieszczęśnicy, co ich nie lubią, są nimi wprost zasypywani, no jak to tak ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@piteross: po pierwsze primo czytanie ze zrozumieniem się kłania, po drugie primo niezła dyskusja się z mojego bólu d--y wywiązała.
@XAIMEII: nie no każdy lubi co innego, niektórzy lubią w dupę i chwała im do tego, ale jestem pewien że gdyby na mirko zaczęły pojawiać się foty pedałów rżnących się w anusa to zaprotestowałbyś. Jak dla mnie jaranie się w sposób wręcz fanatyczny obrazkami panienek to choroba, którą
  • Odpowiedz
No tak, każdy wie lepiej jak inni mają tagować.
C--j że jakaśtam dziewczyna może mieć i lat 30. Skoro ja widzę ją jako 10-latkę to ma 10 lat. Hurr Durr. Wejdę w tag z dewiantami, zrobię screenshota i powiem, że całe mirko zaśmiecają. Gorące gwarantowane.
Błagam was tagujcie te wasze wywody #buldupygimnazjalistow czy coś, bo oglądanie 2 razy w tygodniu takich gównowpisów w gorących jest irytujące.
A najlepsi są ci co piszą

rysowane c---i, zboczeńcy. Zbanować ich!
Maister37 - No tak, każdy wie lepiej jak inni mają tagować.
C--j że jakaśtam dziewcz...

źródło: comment_dzmoeBoykiYXEirpfODVft1UpW256fAh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
"Ty" z wielkiej, bo zwracasz się do innej osoby.


@XAIMEII: Skąd żeś tę zasadę wytrzasnął? Zapoznaj się z netykietą, a potem swoje mądrości głoś.
Nie muszę rozróżniać pojęć echi i hentai żeby zauważyć, że jaranie się rysunkami półgołych dziewczynek to zboczenie.

I wtedy będzie HURR DURR jak ktoś może to lubić, przecież to dwaj faceci są takie obleśne i lewacka patologia ( ͡
  • Odpowiedz
@rotflolmaomgeez: Dokładnie xD

@Adams_GA: W nadal nie pojmujecie, że mnie nie chodzi o półnagie dziewczynki, tylko o fakt, że tak plujecie się o anime. Sam dziwie się jak można być tak... dziwnym? By walić konia do narysowanego obrazka.

@fiskkr: To właśnie Wy wrzucacie wszystkich do jednego wora, traktując każdego fana anime jako s---------e z gatunku tych, które
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Mówiąc szczerze nie spodziewałem się aż takiej gównoburzy ani gorących na ten temat, skoro takie g---o wpisy jak mój pojawiają się prawie co tydzień w gorących to faktycznie jest o co się wkurzyć. Postaram się na przyszłość nie wnerwiać was gównowpisami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@23567435375: Taka już na wykopie jest z-----a mentalność,

Zmieszaj z gównem coś, co lubi garstka ludzi - instant gorące.

Na tym portalu dominuje głupota, i wzajemna nienawiść. Gdyby nie czarnolisto... byłoby ciężko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@23567435375:Staram się być tolerancyjnym i dobrym człowiekiem, ale jakiś perfidny głosik z tyłu głowy zawsze mi szepcze, że trzeba być strasznym zjebem by mając więcej niż 18 lat jarać się kimś kogo się nie zna Ba, kimś kto nawet kuhwa nie istnieje bo jest wytworem wyobraźni jakiegoś grubego kitajca z mikrobenizem.
  • Odpowiedz
Zmieszaj z gównem coś, co lubi garstka ludzi - instant gorące.


@XAIMEII: jakoś nikt nie miesza z błotem ciekawostek historycznych, o kosmosie, czy innych rzeczy które nie są na mirko popularne. Nawet jakieś warsaw shore nie powoduje takiego negatywnego odzewu jak ci od furry czy innego lisoludzia czy jak to sie tam nazywa.

Wziąłeś pod uwagę to że z to wami może być coś nie tak a nie z wszystkimi
  • Odpowiedz
@lerner: myślę że to dlatego że nikt nie fapuje do ciekawostek historycznych, lub o kosmosie ( ͡° ʖ̯ ͡°) a mirki zdają się mieć strasznie wiele do powiedzenia o to do czego powinno się ich zdaniem fapować, bo reszta to nienormalna patologia.
  • Odpowiedz
@lerner: Jakie znowu " z wami " ? Przecież ja tego nie oglądam.

jakoś nikt nie miesza z błotem ciekawostek historycznych, o kosmosie, czy innych rzeczy które nie są na mirko popularne


Bo to jest nauka i ciekawostki, a ten, który mieszałby to z błotem, musiałby być idiotą totalnym.
  • Odpowiedz