Wpis z mikrobloga

@XAIMEII: rozumiem, może nie oglądasz ale ich bronisz. Nie można wszystkiego bronić sloganem gusta i guściki. O mordercy tak nie powiesz, o pedofilu też tak nie powiesz. Muzyka to muzyka, serio nie odróżniasz muzyki od wpatrywania się w gołe, rysowane 10-latki? Dla mnie to już prawie p-------a. Tak, dla mnie powiesz, dla Ciebie nie i niby wszystko spoko. Otóż nie, gdyby wszystko opierało się na "dla mnie białe dla Ciebie
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: Ja też mam większość tych tagów poblokowanych bo trochę spamują tymi obrazkami ale... ładnie wykonany rysunek to ładnie wykonany rysunek i nie widzę w tym żadnego zboczenia. Ja rozumiem, że można być mega oburzonym o gejowskie furry (tak po tym zablokowałam ten tag ;/) ale nie o rysunek kreskówkowych nastolatek w spódniczkach które nie mają krzty podtekstu seksualnego. Gdyby to były rysunki komiksowe rysowane kreską z amerykańskich komiksów to
  • Odpowiedz
Gdyby to były rysunki komiksowe rysowane kreską z amerykańskich komiksów to nikogo nie bolałaby d--a nawet jakby obrazki były typowym p---o komiksem.


@blondeblossom: gdyby przedstawiały małe dziewczynki i ktoś spamowałby takimi tutaj, to oburzałoby mnie to w takim samym stopniu.
  • Odpowiedz
@Jajcew: Im dalej ta rozmowa się ciągnie, tym coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że widzicie tych ludzi jako spasionych stulejarzy, cytując Ciebie

ich jedyne relacje z płcią piękną to pewnie luźna rozmowa kiedyś tam w liceum z koleżanką albo zapytanie jej o długopis


To jest aż zabawne, na prawdę
  • Odpowiedz
@XAIMEII: To chyba ty jesteś zbyt ograniczony, żeby zrozumieć, że nikt z nas nie ma problemu z jakimś Dragon Ballem czy Yu-Gi-Oh. Bajki jak bajki, sam czasem lubię pooglądać Tom & Jerry czy Strusia Pędziwiatra.

Problem rozbija się o to, że na mirko nie lądują normalne kadry z bajek, tylko jakieś małe dziewczynki w przeróżnych pozach.
  • Odpowiedz
@blondeblossom: akurat na tym screenie może i nie, ale piszę o ogóle takich ludzi.
@XAIMEII: ja to po prostu czuję. Ludzie używający zwrotu "waiffu" idą od razu na #czarnolisto bo ja już mam o nich wyrobione zdanie. Nazwij mnie jak chcesz, ale ja nie mam zamiaru mieć jakichkolwiek kontaktów z takimi ludźmi i tyle. Ode mnie eot, napisałem co chciałem, czy życie nie jest piękne gdy
  • Odpowiedz
Ale plujecie się o anime praktycznie co tydzień. Ciągle można zobaczyć w gorących jakiś wpis typu


Hurr durr j---ć chińskie bajki.

Ileż można?


@XAIMEII: nigdy nie miałem problemów w stosunku do ludzi oglądająych seriale animowane itp. sprawa tyczy się czegoś innego. nie wrzucaj wszystkich do jednego wora
  • Odpowiedz
@XAIMEII: nie widzisz różnicy? 90% mirko oglądało anime (Dragon Ball to anime chyba?) ale nikt z nas się nie jara gołymi dziewczynkami z tych bajek, bo to już jest po prostu jakaś dewiacja.
  • Odpowiedz
@23567435375: nie rozumiem takich ludzi. Dodał na czarną listę a DALEJ ma ból d--y o to, że KTOŚ INNY lubi rysunki w japońskim stylu xD mirko takie piękne.

Chyba zacznę wrzucać łagodne gej-p---o (mimo żem hetero) tylko po to żeby zobaczyć wasz ból tyłka, bo to jest niewyobrażalne. I wtedy będzie HURR DURR jak ktoś może to lubić, przecież to dwaj faceci są takie obleśne i lewacka patologia ( ͡
  • Odpowiedz