Wpis z mikrobloga

#gry #sleepingdogs

zajefajna gierka, teraz zajmuje sie paserka, aby nachapac sie mamony i zakupic lepsze bryczki do wyscigow :D no i troche dziwny ze mnie policjant, jak okradam nie winnych, czasami zabijam, no i mam waty do laski, ze mnie zdradza z jakims fagasem, a jak sie dowiedzial ze naleze do triady to od razu sie zwinal, i takie tam.

Ale i tak gra majstersztyk, jakos podoba mi sie bardziej niz gta :) i fajnie to zrobili, no i karaoke jest zajebiste :D

#polecam #porkipoleca
  • 8
@FapinoTrololo: no i miales racje gra jest zajebista :D

chodz ten kolesc co dzwonie zeby mi samochod przywiozl, zawsze przyjezdza motorem :/ mozna to jakos zmienic? no i ostatnio mnie gnojek zabil :( tak pedzil zeby mi go dac, ze az mnie przejechal i zabil :(
@porque: Respekt zdobywa się przez wykonywanie próśb na mieście, masz je zaznaczone żółtym dymkiem dostaje się też za dodatkowe zadania.

Nie dzwonie, bujam się taksówkami :P

Pamiętaj też o częstym jedzeniu, piciu herbatek i smoczych kopów :P
@FapinoTrololo: a jedzenie co mi daje? herbatki jakies pije i masaze tez zazywam, najgorszy jest blad tej gry ze ucinaja w najlepszych momentach, chialbym zobaczyc chodz przez 30 sekund ten masaz czy zwal jak zwal i inne rzeczy, typu z dziewczynami jak sie czlowiek spotykal i inne takie, a nie chamsko utna i potem sie pojawiasz i latasz na nowo :) ale to takie tylko moje takie urojenia :) no i
@DOgi: jezdzenie taxi tez masz w gta(i jedzenie tez w jakims tam bylo) :) po prostu szybciej niz kilka kilasow kretych robic :) do tego nie wiem co daje jedzienie, ale jak sie wypije herbatki, to po prostu szybciej sie regeneruje, takie jakby wspomagacze :) ale gra wlasnie dzieki malym smaczka robi sie genialna, no i system walki nawet fajny, to znaczy nie wiem jak bardzo rozbudowany, ale na pewno bardziej