Wpis z mikrobloga

@Mhrok: co prawda"pozwanie za nieprzestrzeganie regulaminu" to trochę chybiony pomysł, ale zdecydowanie uważam, że Platyna powinna podjąć jakieś kroki. Wykopowiecze zachowali się jak stado gimbusów, które czuje się silne w grupie i gnębi pojedynczą osobę, która nawet nie ma jak się bronić. Sorry, ale trzeba naprawdę być kretynem aby robić prywatnej osobie publiczny lincz.
@aurevoir: Mnie tam ciekawi, ilu jest moderatorów "tajnych" i czy tacy są. Wiem, że nie ma co pytać administracji o to, bo czy są czy ich nie ma i tak odpowiedzą, że ich nie ma. Także ja nie byłbym taki pewny tego, czy ich nie ma ;)
@Mhrok: najgorsze jest teraz to, że kroki prawne będą podjęte przeciwko samemu Wykopowi (przecież nikt nie będzie się zajmował pojedynczymi wypowiedziami jakichś szczawików). Administracja jest tego świadoma i pousuwa komentarze (lub całe znalezisko), ale oczywiście zaraz zbierze się rada naczelnych "prafnikoof" internetu, która będzie wklejać zrzuty ekranu i żądać (rotfl) podania punktu regulaminu na podstawie którego pousuwano komentarze. Tak czy inaczej - może być syf. :/
@rss: Wydaje mi się, że nie ma podstaw do usunięcia znaleziska. Prędzej zostaną usunięte komentarze na wniosek prawnika Platyny. Będzie musiała wskazać konkretne komentarze i tyle. Wiem z własnego doświadczenia :)
@rss: znalezisko w żaden sposób nie jest obraźliwe. W tytule oraz opisie nie ma nic złego. Obejrzałem kawałek tego filmiku i wypowiada się w miarę sensownie.

Komentarzy nie czytałem. Domyślam się, że pewnie tam trollują. Za takie coś powinni ich zbanować na jakiś określony czas. Niech administracja i moderatorzy zaprowadzą porządek. Jeżeli nie potrafią banować to czas zmienić zawód :)
@aurevoir: komentarze to głównie wyśmiewanie jej wyglądu (na poziomie w stylu "twarz to ona ma jak tatarskie siodło"). Pojedynczo byłyby do przełknięcia, ale tu mamy do czynienia ze zmasowanym atakiem na osobę prywatną, co zdecydowanie jest niefajne.

Za to w tym wszystkim jest jedna rzecz, która mi się podoba: przypomnienie (usuniętego) komentarza Platyny sprzed paru lat, w którym ostro obraża grubych ludzi (i komentarz Elfika, która życzy Platynie aby ta się
@rss: chyba nie ma na świecie skazanego za wypowiedź "twarz to ona ma jak tatarskie siodło" i myślę, że nie będzie. A pozywać wykopu nie może. Musi najpierw zgłosić komentarze do usunięcia i wtedy gdy nie usuną może pozywać wykop. Co do komentarzy do otyłości, to jeśli by doszło do sprawy, to przedstawiasz komentarz Platyny na temat otyłości i raczej pozamiatane.