Wpis z mikrobloga

@Praptak:

Ej no, nie jestem na tym poziomie co ty, nie mierz wszystkich swoją miarą. :)

Gimnazjum zdałem już dawno, a to po części dzięki temu, że w porównaniu do ciebie wiem, że Nixon wojny w Wietnamie nie zaczął. :)
@RT_NR:

Ostatni raz ci odpowiadam. Bo podczas drugiej wojny indochińskiej był wiceprezydentem, zastępował Eisenhowera w 1959 r. i to on wpadł na pomysł wysłania tam amerykańskich żołnierzy

According to U.S. Vice-President Richard Nixon, the plan involved the Joint Chiefs of Staff drawing up plans to use three small tactical nuclear weapons in support of the French.[71] Nixon, a so-called "hawk" on Vietnam, suggested that the United States might have to "put
@Praptak:

Nie jestem trollem, po drugie bezczelnie łżesz bo:

a) Wojnę rozpoczęli komuniści z północy jeszcze przed 1959, kiedy to zaczęli dokonywać terrorystycznych ataków przeciwko reżimowi sajgońskiemu.

b) Z tego co pamiętam, to USA jeszcze za czasów Kennedy'ego, trzymały w Wietnamie, nie żołnierzy a zwykłych doradców. To nie jest pomoc militarna, a co najwyżej szkoleniowa.

Oj słabo się wybroniłeś, lewicowy trollu. :)
@RT_NR:

Twoje zarzuty są tak samo trafne jak w przypadku Dmowskiego i tworzenia przez niego ruchu odpowiadającemu włoskiemu faszyzmowi, o którym pisałem. Nie ma sensu wdawać się w idiotyczne polemiki, więc cię ignoruję.
@Praptak:

Nie ignorujesz bo tutaj odpisałeś to po pierwsze.

Po drugie nie są idiotyczne, bo to Wietnam Północny rozpoczął tę wojnę. A jeśli uważasz, że wysłanie doradców, to rozpoczęcie wojny, to napisz lepiej o doradcach sowieckich i chińskich, którzy byli tam wcześniej.

Dzięki temu, że się tak poniżasz, to ludzie mają ciebie, a nie mnie za debila. :))))))))))