Wpis z mikrobloga

Uwaga już jutro o godz. 20:00 kolejny wyścig #acleague tym razem na torze Autódromo Internacional do Algarve
Punkt 20:00 start 16min. kwalifikacji i następnie wyścig 15 okrążeń, po nim standardowo odwrócenie stawki i drugi wyścig 15 okrążeń.
Od godziny 19:00 startuje nieobowiązkowa godzinna sesja treningowa.

Potwierdzajcie swój udział

Auto - Download

@iAdamM @Trollzor @zacmiony @Zwiejus @manix93 @Rabsztok @xoSx_Racing @pazdzioch564 @KORraN @tatwarm @KYCu @oldman83 @ckbucu @xWaleq @pierozkovy

#assettocorsa #gry
TheSznikers - Uwaga już jutro o godz. 20:00 kolejny wyścig #acleague tym razem na tor...

źródło: comment_gDXpuNbJB02ZlV9EfAXcs5AbderDfp8W.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheSznikers: wystaruję jeśli uda mi się przezwyciężyć problemy z grą. Po ostatnim update co drugi raz zawiesza się wchodząc do gry, a jeśli już wejdzie to tak mruga, że nie można jechać nie dostając objawów epilepsji. Czy ktoś ma/miał takie problemy z 1.1.3 ??
  • Odpowiedz
@TheSznikers: BTW. nie mam pojęcia w jaki sposób można jeszcze 5 sekund urwać, po prostu nie rozumiem jak mogliście tak szybko pojechać i gdzie tyle zyskujecie... well, jak wszystko pójdzie OK. to jutro zobaczę na serwerze.
  • Odpowiedz
@xoSx_Racing: Ja wyłączyłem wszystkie post-processingi i niepotrzebne do grania efekty graficzne.
Jakiejś złotej rady nie ma - trzeba znaleźć kompromis prędkości podczas wchodzenia w zakręt i tym samym nie wpadać w poślizg. Force Feedback się przydaje.
  • Odpowiedz